Marcos Baghdatis

Kyperský divoch Baghdatis končí kariéru v pozadí. Neúctě Wimbledonu se diví i Berdych
Tenis

Kyperský tenista Marcos Baghdatis se na Wimbledonu naposledy rozloučil s fanoušky.
Muguruzaová vydřela postup ve tři ráno. Hrát takhle pozdě není zdravé, řekla soupeřka
Tenis

Tři hodiny a 12 minut ukazovaly hodiny v Melbourne, když byl dohrán poslední zápas dnešního programu Australian Open mezi Muguruzaovou a Kontaovou.
Kvitová na trávě smetla Šafářovou. Berdych skončil v Halle už v prvním kole
Tenis

Petra Kvitová vstoupila velmi dobře do travnaté části sezony, v Birminghamu nedala žádnou šanci své krajance Lucii Šafářové.
Berdych je po Baghdatisově skreči ve Stockholmu opět ve finále
Ostatní sporty

V semifinále s Kypřanem Marcosem Baghdatisem vyhrál Tomáš Berdych první set 6:1, pak jeho soupeř zápas skrečoval.
Berdychovi Stockholm svědčí, je v semifinále. Rosol a Strýcová skončili

Nasazená jednička Tomáš Berdych si v pátečním čtvrtfinále tenisové turnaje ve Stockholmu poradil s Bulharem Grigorem Dimitrovem 7:5 a 6:4 a může se…
Thiem vyhrál podruhé v řadě, Nadal má 47. antukový titul

Ženské turnaje v Baku a Florianópolisu už své vítězky znají. Totéž platí o turnaji mužů v Gstaadu, naopak v Atlantě se finále bude hrát až zítra.