Slavní sportovní "zlobiváci". Proč nás nikdo nemá rád?

Nejen Luís Suárez se o víkendu postaví na hřiště proti svým soupeřům, ale také proti tlaku mnoha svých nepřátel z řad fanoušků. Podívejte se na naši galerii nenáviděných sportovních "výtečníků".
Luís Suárez trpí prapodivnou fixací na zuby. Kam přijde, tam musí pokousat soupeře. Vrcholem byla ostuda v zápase s Itálii na MS v Brazílii.
Kobe Bryant sice pomohl Los Angeles Lakers vybojovat pět titulů šampionů NBA, ale mnoho příznivců basketbalu mu nemůže zapomenout, že v létě 2003 hladce vyvázl z obvinění za znásilnění 19leté pokojské v Coloradu. Prodej jeho dresů v té době raketově spadl a přišel i o lukrativní sponzorské kontrakty s firmami McDonald's a Nutella.
Stejně jako sexuální násilníky Američané nenávidí i lidi, kteří ubližují zvířatům. Kariéru quarterbacka amerického fotbalu Michaela Vicka před sedmi lety na plných 18 měsíců zastavil pobyt ve vězení za účast na organizaci ilegálních psích zápasů.
Kdosi o Mariovi Balotellim prohlásil, že to je nejhloupější fotbalista světa. Možná to je až příliš silné obvinění, ale arogantní Ital je doslova „mašinou na průšvihy“: aféry s prostitutkami, napadení vlastního spoluhráče i kouče, najetí autem do ženský věznice, střelba ze vzduchových pistolí uprostřed Milána, zapálení svého dobu ohňostrojem. No, má toho panáček na triku hodně.
Foto: Reuters
Sport Sport
13. 12. 2014 10:30
Nejen Luís Suárez se o víkendu postaví na hřiště proti svým soupeřům, ale také proti tlaku mnoha svých nepřátel z řad fanoušků. Podívejte se na naši galerii nenáviděných sportovních "výtečníků".
 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 7 minutami

Rusko a Bělorusko uspořádají společné vojenské cvičení

Rusko a Bělorusko v únoru uspořádají společné vojenské cvičení, uvedl Lukašenko. Oznámení přichází v době napětí na ukrajinsko-ruské hranici.

Zdroj: ČTK
před 10 minutami

Šéf banky Credit Suisse rezignoval, opakovaně porušil opatření proti koronaviru

Předseda správní rady švýcarské bankovní skupiny Credit Suisse António Horta-Osório kvůli porušení pravidel karantény v době pandemie nemoci covid-19 s okamžitou platností rezignoval. Ve funkci byl devět měsíců. Banka v prohlášení uvedla, že Horta-Osório odešel na základě interního vyšetřování a ve funkci ho nahradí Axel Lehmann.

Credit Suisse minulý měsíc při předběžném vyšetřování zjistila, že Horta-Osório porušil koronavirová pravidla. V červenci se zúčastnil finále tenisového turnaje ve Wimbledonu v době, kdy podle britských nařízení měl být v karanténě. V listopadu pak podle agentury Reuters porušil švýcarská pravidla, když přiletěl do země 28. listopadu a odletěl 1. prosince, ale po příletu měl být deset dní v karanténě.

"Horta-Osório byl sice zodpovědný za novou strategii, jeho krátké působní ale znamená, že reorganizace je pravděpodobně teprve v rané fázi. Ironií je, že Horta byl najat, aby napravil poškozenou pověst Credit Suisse a reorganizoval kulturu riskování v bance," uvedl analytik investiční firmy United First Partners Justin Tang. Dodal, že Credit Suisse se už delší dobu nachází v sekci "poškozené zboží".

Zdroj: ČTK
před 39 minutami

Plzeňským primátorem se stal dosavadní náměstek Pavel Šindelář, vystřídá Baxu

Novým primátorem Plzně se v pondělí stal jednačtyřicetiletý dosavadní technický náměstek Pavel Šindelář (ODS). Primátora volili zastupitelé poté, co předtím na funkci rezignoval dosavadní primátor, ministr kultury Martin Baxa (ODS). Podle koaliční dohody post v čele čtvrtého největšího města v Česku připadá ODS. Šindelář byl jediným navrženým kandidátem. V tajné volbě dostal 33 z 37 hlasů.

Ve své řeči před volbou Šindelář označil za priority bezpečnost ve městě a oznámil, že během několika týdnů bude připravena městská vyhláška zakazující konzumaci alkoholu na veřejnosti ve vybraných lokalitách, kde se nyní zdržují skupiny bezdomovců či zahraničních agenturních pracovníků. Další prioritou je pro něj projekt doplnění vysychajícího Boleveckého rybníka vodou z Berounky či vyřešení největší nepovolené stavby ve městě - zdevastovaného sedmipodlažního objektu bývalého autosalonu Carimex z 90. let minulého století, který se za víc než 20 let nepodařilo odstranit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy