Španělské lize vládne Getafe, ještě nedostalo gól

29. 9. 2020 23:37

Fotbalisté Getafe nedostali gól ani ve třetím utkání ve španělské lize a po domácí výhře 3:0 nad Betisem Sevilla vedou se sedmi body tabulku, poznamenanou pozdějším startem favoritů. Druhá je o skóre Valencie, která ve čtvrtém kole připravila San Sebastianu první porážku: na soupeřově hřišti zvítězila 1:0.

Getafe rozhodlo zápas už v první půli. Nejprve se v akrobatické pozici prosadil Ángel Rodríguez, který pak krátce před poločasem přidal po přečíslení i třetí gól. Mezitím výstavní ránou pod břevno skóroval Marc Cucurella.

Valencie se v San Sebastianu dostala do vedení v 75. minutě, kdy se zblízka trefil uruguayský útočník Maxi Gómez. Domácí, kteří na počátku ligy neprohráli ani s mistrovským Realem Madrid, mohli v nastaveném čase vyrovnat, videorozhodčí ale po jejich gólu odhalil hraní rukou.

Španělská fotbalová liga - 4. kolo:

San Sebastian - Valencie 0:1 (75. M. Gómez), Getafe - Betis Sevilla 3:0 (13. a 43. Ángel, 39. Cucurella).