Paclík: Hlas mi slibují i ti, kteří podporovali Peltu

Sport ČTK Sport, ČTK
31. 10. 2011 18:40
Sebevědomí plzeňského bosse před volbou stoupá
Tomáš Paclík.
Tomáš Paclík. | Foto: fcviktoria.cz

Praha - Pelta versus Paclík. Takové je sedmnáct dní před dnem D hlavní téma nadcházející volby předsedy Fotbalové asociace České republiky.

Majitelé jabloneckého a plzeňského fotbalového klubu nezastírají vzájemné názorové spory, Tomáš Paclík dokonce oznámil, že kandidaturu podal pouze proto, aby se šéfem českého fotbalu nestal Pelta.

Nyní, týden po překvapivém oznámení nominace, Paclík tvrdí, že na svou stranu získává lidi, kteří dosud otevřeně podporovali právě Miroslava Peltu.

Čtěte také:

Paclík: Kandiduji proto, aby se šéfem nestal Pelta
Pelta i Rajchl: Volební fiasko náš fotbal hodně poškodí
Předvolební boj: Rajchl dává delegátům lístky na Barcu
Šéf Plzně se obul do Pelty. Podle něj je to podpásovka

"Každý den se setkávám s lidmi a i tam, kde si je Pelta stoprocentně jistý, že vyhraje, tak ty lidi, když se se mnou baví a slyší, o čem mluvím, tak mi říkají, že mi v tajném hlasování ten hlas dají. Budu dál jezdit a přesvědčovat, mám na to dva týdny," prohlásil majitel Viktorie Plzeň, která se připravuje na úterní zápas roku proti Barceloně.

Miroslav Pelta.
Miroslav Pelta. | Foto: Ludvík Hradilek

Plzeňský boss podle svých slov získává stále větší podporu mezi delegáty a věří, že se jeho šance na zvolení v posledním týdnu o poznání zvýšily.

Od začátku ho podporují moravskoslezký, karlovarský, královéhradecký a pardubický kraj. "Další podporu získávám každým dnem," říká Paclík, který za svou hlavní výhodu oproti soupeřům Miroslavu Peltovi a Jindřichu Rajchlovi považuje větší zkušenosti z velkého byznysu.

"Před týdnem jsem nevěděl, jestli seženu ty nominace. Ale šel jsem do toho proto, abych vyhrál," ujistil Paclík.

Nový předseda fotbalové asociace se bude volit 17. listopadu.

 

Právě se děje

Další zprávy