Neymar dal první gól za Barcu. Hlavou zachránil remízu

asu
22. 8. 2013 8:45
Podívejte se na první gól Neymara za Barcelonu. Hlavičkou zachránil remízu v prvním utkání Superpoháru na hřišti Atlética Madrid.
Podívejte se na první gól Neymara v soutěžním utkání za Barcelonu. Brazilský kouzelník se překvapivě trefil hlavou. | Video: Youtube.com

Madrid - Hvězdný brazilský útočník Neymar se konečně poprvé trefil za Barcelonu a v prvním utkání finále Superpoháru zařídil remízu Barcy na hřišti Atlética Madrid 1:1. Za domácí se výstavní volejí prosadil David Villa, který do Madridu v létě přišel právě z Barcelony.

Neymar ani tentokrát nenastoupil v základu, do hry se dostal až v 59. minutě. Svůj první gól v soutěžním utkání vstřelil ze vzduchu, když se po sedmi minutách pobytu na hřišti zavěsil na centr Alvése a neomylně poslal míč do sítě.

"Dát první gól je úžasný zážitek. Jsem moc šťastný, že jsem mohl pomoci v těžkých chvílích spoluhráčům. Uhráli jsme dobrý výsledek a teď to musíme dokončit doma," nechal se po utkání slyšet Neymar.

Výsledek dobrý, ale Messi kvůli zranění nedohrál

Na jeho branku se můžete podívat v našem videu.

Barcelona si díky tomu veze pro odvetu na Nou Camp solidní výsledek, stínem je ale zranění Lionela Messiho, který musel kvůli poraněnému stehnu střídat už v poločase. Klub nicméně uvedl, že byl Argentinec stažen ze hry pouze z preventivních duelů.

Odveta se hraje v Barceloně příští středu.