10. 11. 2014 13:47
Fotbalisté Neapole přišli do konce sezony o Lorenza Insigneho.
Lorenzo Insigne.
Lorenzo Insigne. | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté Neapole přišli do konce sezony o Lorenza Insigneho. Třiadvacetiletý útočník si v nedělním utkání italské ligy s Fiorentinou (1:0) přetrhl přední zkřížený vaz v pravém koleně a musí na operaci. Mimo jiné tak přijde o utkání Evropské ligy se Spartou, které se v Praze hraje za necelé tři týdny.

Insigne se zranil v prvním poločase a v 25. minutě musel střídat. Podle agentury ANSA se šestinásobný italský reprezentant podrobí operaci dnes v Římě. Délku následné rekonvalescence vedení klubu neupřesnilo, v podobných případech však zpravidla jde o šest měsíců.

Insigne v dosavadním průběhu italské ligy nastoupil k jedenácti zápasům a vstřelil jednu branku. V Evropské lize, ve které je Neapol s devíti body o skóre druhá za Spartou, odehrál jen 73 minut při domácí výhře 3:0 nad Young Boys Bern v minulém týdnu.