Klokani splatili dluh Teplicím a znovu můžou obchodovat

ČTK ČTK
22. 2. 2011 9:10
Bohemians 1905 dlužili za přestup Jana Štohanzla

Praha - Fotbalisté Bohemians 1905 uhradili Teplicím dlužnou částku za přestup Jana Štohanzla a arbitrážní komise ČMFS jim uvolnila přestupy.

Pražský celek tak může jako posily zaregistrovat Michala Sedláčka z Mladé Boleslavi a Josefa Marka ze Struhařova.

Bohemians 1905 o tom informovali na svém webu.

Čtěte také:
Sparta: Trest je moc přísný. Může ovlivnit průběh ligy
Fotbal chce vybírat dvě stovky od hráčů. Sazka vyschla

Klokani měli pozastavené přestupy od 4. ledna, kdy arbitrážní komise vyslyšela Teplice, které si stěžovaly na dluh za Štohanzlův přestup. Jako důvod prodlení splátek vršovický klub uvedl, že sám má pohledávky u jiných celků.

"Dlužnou částku jsme ale už uhradili na účet Teplic, jak stanovila arbitrážní komise. Tímto odblokováním přestupů se vytvořil prostor jak pro plánované příchody dvou hráčů na hostování, tak pro udržení pozic Bohemians 1905 na fotbalovém trhu," uvedl ředitel klubu Ladislav Valášek.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy