Smutné zápasy na Bohemce a Spartě. Vzpomínalo se na Přibyla

Smutné zápasy na Bohemce a Spartě. Vzpomínalo se na Přibyla
Utkání Bohemians 1905 s Jabloncem bylo pojato jako pieta za zesnulého bývalého manažera ´klokanů´ Lukáše Přibyla.
Domácí fanoušci nechali vyrobit Přibylovu fotografii v obří velikosti.
Přibyl zemřel předminulý týden v kanceláři na Spartě.
Foto: Eduard Erben
Sport Sport
20. 2. 2012 5:52

Podívejte se na původní fotogalerii ze zápasu Gambrinus ligy Sparta - Slovácko a Bohemians 1905 - Jablonec. Obě utkání doprovázela vzpomínková pieta za Lukáše Přibyla, který působil jak na Letné, tak v Bohemce.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Slovenská opozice se nedohodla na velké koalici

Slovenské opoziční strany se ve čtvrtek nedokázaly dohodnout na vytvoření velké koalice, takzvaného "bloku změny", ve kterém by společně šly do parlamentních voleb v únoru příštího roku. Zkomplikovaly si tak podle agentury Reuters svůj cíl, že vystřídají vládní koalici tří stran vedenou levicovou stranou Směr, která dominuje slovenské politice v poslední dekádě.

Podpora Směru u voličů klesla po loňské vraždě investigativního novináře a jeho snoubenky, která vyvolala masové protesty proti korupci. Dlouholetý premiér Robert Fico se musel vzdát funkce v čele vlády, ale jeho koalice přežila. Vládu vede Peter Pellegrini, kterého si Fico vybral, a Směr je opět pokládán za favorita voleb.

Reuters poznamenal, že opozice v boji proti zkorumpovanému systému dosáhla obrovského úspěchu vítězstvím liberální právničky Zuzany Čaputové v loňských prezidentských volbách. Ale není jisté, zda tento úspěch dokáže zopakovat i v parlamentních volbách.

Zdroj: ČTK
Další zprávy