FOTO Citizens vyhráli i v deseti, koncertoval Džeko

Emil Džeko (vlevo) byl v oficiálních statistikách (zatím) okraden o jednu branku, jeho třetí gól byl posouzen jako vlastní.
...už ve 4. minutě získal pro Citizens vedení 2:0.
Peripetie Samira Nasriho (druhý zleva) začaly tím, že ho ve 44. minutě fauloval Sebastien Bassong...
...Nasri si to s Bassongem vyřídil osobně...
...naštvaně se do něj pustil a nezabránil mu v tom ani kapitán Citizens Vincent Kompany,...
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
29. 12. 2012 19:00
Oba velkokluby z Manchesteru si musely v sobotu v zápasech Premier League dojít pro body v náročných podmínkách.

Londýn - Oba velkokluby z Manchesteru si musely v sobotu v zápasech Premier League dojít pro body v náročných podmínkách.

Manchester United porazil na vlastním hřišti, které před zápasem zalévaly přívaly deště, West Bromwich 2:0. Manchester City si přivezl tři body z Norwiche, i když hrál od 44. minuty bez vyloučeného Samira Nasriho.

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Šlégr je dál koučem Litvínova, jeho rezignaci vedení nepřijalo

Jiří Šlégr zůstává koučem hokejistů Litvínova. Olympijský vítěz z Nagana, který je zároveň šéfem klubu, dnes nabídl rezignaci na trenérskou funkci, ale představenstvo ji nepřijalo. Realizačnímu týmu doporučilo provést změny v kádru.

Litvínovu se nedaří od začátku extraligy a dosud vyhrál jen tři zápasy. Po dvanácti kolech má pouze jedenáct bodů a je předposlední.

Po nedělní porážce 3:4 s Olomoucí, která byla pro klub třetím nezdarem za sebou, vedení Litvínova oznámilo, že jedná o změně na postu hlavního trenéra. Mezi kandidáty na nového kouče byl podle Šlégrova vyjádření v médiích i litvínovský odchovanec Vladimír Růžička, bývalý kouč národního mužstva a Šlégrův spoluhráč ze zlatého naganského týmu.

Nakonec zůstává na střídačce Šlégr. Bývalý vynikající obránce převzal tým v závěru minulé sezony místo odvolaného Milana Razýma.

před 2 hodinami

Prováděcí zákon k brexitové dohodě prošel první zkouškou, poslanci ale odmítli projednávací plán

Britští poslanci posunuli prováděcí zákon k brexitové dohodě do další fáze legislativního procesu. Návrh prošel první zkouškou v dolní komoře britského parlamentu, když jej po druhém čtení podpořilo 329 zákonodárců, zatímco proti bylo jen 299. Britská média úvodní vítězství vlády očekávala. Poslanci ale později odmítli plán projednávání prováděcího zákona k brexitové dohodě. Vadí jim, že jim vláda na schvalování zákona vyhradila jen tři dny.

Zdroj: ČTK
Další zprávy