Vrbovo strniště štěstí nepřineslo, v premiéře žila naděje 87 minut

Trenér Pavel Vrba si svoji premiéru na Euru moc neužil. Body byly sice na dosah,a le nakonec českému výběru unikly.
Jeho svěřenci totiž podlehli obhájcům titulu 0:1.
Celý zápas se dobře bránili, tři minuty před koncem už ale neuhlídali stopera Barcelony Gerarda Piquého.
Španělsko tak v posledních deseti utkáních na mistrovství Evropy udrželo podeváté nulu.
Česká reprezentace se ve skupině D ještě utká s Chorvatskem a Tureckem a i jedna výhra může stačit k postupu do osmifinále.
Foto: Reuters
Reuters Sport Reuters, Sport
Aktualizováno 13. 6. 2016 23:26
Prohlédněte si fotografie z prvního zápasu české reprezentace na Euru, v němž byli Španělé nad síly svěřenců kouče Pavla Vrby, a z dalších dvou pondělních zápasů ME.
 

Právě se děje

před 10 minutami

Lavrov: Západ kritizuje zatčení Navalného, aby zakryl vlastní problémy

Kritika západních zemí na adresu Moskvy kvůli zatčení ruského opozičního předáka Alexeje Navalného má za cíl odvést pozornost od jejich vlastních domácích problémů. Podle agentury TASS to v pondělí uvedl šéf ruské diplomacie Sergej Lavrov. Navalnyj byl zadržen v neděli po návratu do vlasti poté, co se v Německu několik měsíců zotavoval z pokusu o otravu.

"Západní politici si myslí, že tímto způsobem budou schopni odvést pozornost od nejhlubší krize, ve které se nachází sám liberální model rozvoje," řekl Lavrov. Dodal, že elity na Západě jdou cestou vyhledávání nepřátel na mezinárodní scéně včetně Ruska, aby zakryly vnitřní politické problémy.

Zatčení ruského opozičního předáka odsoudila řada politických představitelů a zemí včetně předsedy Evropské rady Charlese Michela, českého ministra zahraničních věcí Tomáše Petříčka a předsedy vlády Andreje Babiše, amerického šéfa diplomacie Mikea Pompea, představitelů Německa, Británie, Francie, Itálie, pobaltských zemí nebo Kanady.

Zdroj: ČTK
před 28 minutami

Trump těsně před odchodem rozdá milosti. Chystá je pro více než sto lidí, píší média

Americký prezident Donald Trump podle médií plánuje v úterý udělit milost či zmírnit trest více než 100 lidem. Zdroje stanice CNN ale neočekávají, že by mezi omilostněnými byl i sám prezident.

Zdroj: ČTK
Další zprávy