Trpišovský blahopřál novinářům, Slavia je zachráněna. A Limba potvrdil Vrbův odchod

yac yac
16. 12. 2019 10:01
Fotbalová Fortuna:Liga má za sebou poslední letošní kolo. Podívejte se, jak na něj reagovali fanoušci na sociálních sítích.

Fotbalová liga má za sebou své poslední letošní kolo. A pro Pavla Vrbu to současně nejspíš byl na dlouho poslední víkend, v němž vedl na hřiště Viktorii Plzeň. 

 

Právě se děje

před 4 minutami

Dámský gambit na Netflixu vidělo 62 milionů lidí, v Česku je druhý

Minisérii z šachového prostředí Dámský gambit, ve které hlavní roli ztvárnila Anya Taylor-Joyová, na platformě Netflix vidělo 62 milionů lidí. Firma čísla sledovanosti obvykle nezveřejňuje, činí tak jen v případě mimořádných úspěchů. Netflix zveřejnil 23. října všech sedm dílů Dámského gambitu, které od té doby patří do desítky nejsledovanějších pořadů v USA, Velké Británii, Argentině nebo Izraeli. Momentálně je minisérie také druhou nejžádanější položkou Netflixu v Česku, hned za čtvrtou řadou seriálu Koruna.

Podle Netflixu rovněž Dámský gambit obecně posílil zájem o šachy. Hledání tohoto slova na Googlu stouplo dvojnásobně, uživatelé serveru eBay.com dvakrát častěji hledají předměty související s šachami a webu Chess.com se pětinásobně zvýšil počet zaregistrovaných uživatelů.

Další zprávy