Čachry s videorozhodčím, Tvrdíkova oslava i matný závěr Sparty. Twitter řeší závěr fotbalové ligy

František Typovský František Typovský
28. 5. 2018 13:33
HET liga píská konec. O víkendu se hrálo poslední kolo letošního ročníku fotbalové ligy a to rozhodlo o zástupcích v pohárech i sestupujících. Podívejte se na nejzajímavější reakce na dění na trávnících ze sociálních sítí.

Ať žije český fotbal

Známý internetový vtipálek Neobjektivní Novinář poukázal na čachry s videorozhodčím v závěrečných kolech HET ligy.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy