Bacca si vystřílel zájem fanoušků Manchesteru United

Sport Sport
28. 5. 2015 7:51
Kolumbijský fotbalový útočník Carlos Bacca ze Sevilly je v centru zájmu fanoušků Manchesteru United.
Carlos Bacca slaví gól ve finále Evropské ligy s Dněpropetrovskem.
Carlos Bacca slaví gól ve finále Evropské ligy s Dněpropetrovskem. | Foto: Reuters

Manchester - Kolumbijský fotbalový útočník Carlos Bacca ze Sevilly si dvěma góly v síti Dněpropetrovsku ve včerejším finále Evropské ligy (více o zápase čtěte ZDE) vysloužil velký zájem fanoušků Manchesteru United.

Příznivci "Red Devils" začali na sociálních sítích okamžitě vyzývat kouče Louise van Gaala, aby nelenil a zajistil si služby 28letého Kolumbijce.

O přestupu Baccy do Anglie se už nějakou dobu spekuluje, hovoří se o částce 18 milionů liber (téměř 700 milionů korun).

Pokud by se Manchester se Sevillou dohodl, nahradil by Bacca svého krajana Radamela Falcaa. Ten byl v Anglii na ročním hostování z AS Monako, ale po vážném zranění kolena se nedostal do formy, dal jen čtyři ligové góly a vrací se zpět na pobřeží Středozemního moře.

 

Právě se děje

před 10 minutami

Svět knihy bude v červnu, pořadatelé jsou připraveni testovat návštěvníky

Po loňském zrušeném ročníku veletrhu Svět knihy Praha jej pořadatelé chtějí letos uspořádat od 10. do 13. června, tedy o měsíc později, než bývá zvykem. Akce by se měla konat jako tradičně v Průmyslovém paláci na Výstavišti v pražských Holešovicích. Maximum literárního programu však organizátoři plánují přesunout mimo palác, aby eliminovali úzký kontakt mezi návštěvníky. Pořadatelé jsou také připraveni provádět na místě antigenní testy.

Čestným hostem má být Francie. Zvláštní pozornost má být dopřána i Polsku, které se mělo zúčastnit loňského zrušeného ročníku.

Zdroj: ČTK
Další zprávy