10 věcí, které teď Vrba musí udělat. Má už čísla do Anglie?

10 věcí, které teď Vrba musí udělat. Má už čísla do Anglie?
Pavel Vrba se rozhodl využít výstupní klauzule ze smlouvy s Plzní, takže mu "pracovní poměr" ve Viktorii vyprší 15. prosince. Poslední zápas ho čeká 10. prosince proti CSKA Moskva. Do toho data zbývá 20 dní.
ÚKOL PRVNÍ: Dokončit angažmá v Plzni se ctí. A to nejen výsledkově. Plzeňské vedení se vůbec netají tím, že se cítí být Vrbovým jednostranným krokem zaskočeno. Tomáš Paclík, šéf Viktorie, je stále v zahraničí, až se vrátí, vzduchem budou určitě ještě létat silná slova. Ale pokud k tomu dojde, měla by zůstat uvnitř klubu. Držet se s Paclíkem pod krkem, ať už doslova, nebo obrazně, to by Vrbovi příliš neprospělo.
ÚKOL DRUHÝ: Dorazit ligu 6 body. Celkem 93 vítězství v české nejvyšší soutěži dosud Pavel Vrba posbíral jako hlavní kouč. Když to číslo nyní vyladí na 95, určitě se mu bude odcházet s lehčím srdcem. Soupeři na první pohled nejsou nepřekonatelní, v pátek hraje Plzeň v Brně, končí pak doma s Příbramí, v jejímž dresu hrává Petr Švancara (na snímku). Dusná atmosféra uvnitř plzeňského klubu ale může zdánlivě snadný úkol zkomplikovat.
ÚKOL TŘETÍ: Neudělat ostudu na stadionu Manchesteru City. V Plzni si Agüero a spol. tým Viktorie povodili, ani v Anglii asi Plzeň na body příliš aspirovat nebude, ale jistě by nerada schytala debakl jako na Bayernu.
Foto: Reuters
Luděk Mádl Luděk Mádl
20. 11. 2013 6:00
Ještě neskončil v Plzni a ještě nezačal pracovat jako reprezentační kouč. Pavel Vrba by ale do Vánoc měl stihnout pár úkolů

Plzeň - Jednu práci ještě nedokončil, druhou dosud nezapočal. Než si ale Pavel Vrba půjde pod vánoční stromeček rozbalit dárky, několik úkolů by měl ještě stihnout. Jak pod plzeňskou vlajkou, tak i v přípravě na práci reprezentačního trenéra.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 10 minutami

Polský výrobce léčiv Polpharma chce převzít českou Zentivu, píše Reuters

Největší polský výrobce léčiv Polpharma pracuje na nabídce na převzetí českého rivala Zentiva za čtyři miliardy dolarů. Uvedly to zdroje agentury Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy