Florin Nita

Plzeň deklasovala Opavu, Komličenko nasázel čtyři góly a Sparta prohrála v Liberci
Česká liga

Ruský kanonýr Komličenko zařídil Mladé Boleslavi výhru 4:2 nad Dynamem. Plzeň doma roznesla Opavu 4:0 a sparťané prohráli v Liberci 1:3.
Sparta s Dočkalem otočila zápas proti Baníku, přestože hrála půl hodiny v deseti
Česká liga

Pražané v sestavě s navrátilcem a kapitánem Bořkem Dočkalem zvítězili i ve třetím jarním utkání a odskočili Baníku v tabulce na rozdíl tří bodů.
Sparta otočila zápas v Karviné v druhé půli. Domácí ztratili náskok po vyloučení
Česká liga

Fotbalisté Sparty zvítězili v 15. kole na hřišti Karviné 3:1. Slezané vedli po gólu Budínského, ale tentýž hráč byl už v prvním poločase vyloučen.
Plzeň připravila Spartě první ligovou porážku. Rozhodl smolný vlastní gól Radakoviče
Česká liga

Viktoriáni zdolali v hitu FORTUNA:LIGY Spartu 1:0 a posunuli se před ni v tabulce. Střelu Romana Procházky si srazil do vlastní brány Radakovič.
V týdnu tady létaly hromy, blesky. A vidíte, zase jsme vyhráli 1:0, rýpl si Vrba
Česká liga

Po propadáku v Jablonci trenér Vrba lehce překopal sestavu a proti Spartě vytáhl trumf: záložníka Procházku, který nakonec vypjatý duel rozhodl.
Sparta přišla v závěru o výhru nad Příbramí. Plzeň proto odskočila na čele do trháku
Česká liga

Sparťané hráli proti Příbrami déle než poločas v početní výhodě, ale po obratu z 0:1 vedení neudrželi. Plzeň díky jejich zaváhání vede.
Dostaveníčko sparťanů v Izraeli: Nita vychytal Ben Chaima, Stanciu se blýskl gólem
Fotbal

Hned tři fotbalisté Sparty zasáhli do přípravného utkání mezi Izraelem a Rumunskem. Nicolae Stanciu přispěl k výhře 2:1 parádním gólem.
Sparta získala náhradu za Dúbravku, podle Němců už jí patří Kanga i Ristič
Česká liga

Sparta v noci na čtvrtek oznámila změny na brankářském postu. Martin Dúbravka zamířil do Newcastlu, Florin Nita naopak na Letnou.