Christian Taylor

Chystá se vzpoura. Rozčilený Taylor založil Atletickou asociaci pro závodníky
Ostatní sporty

Čtyřnásobný mistr světa v trojskoku Christian Taylor založil nezávislou Atletickou asociaci určenou pro profesionální závodníky.
Hejnová zahájila pouť za obhajobou výhrou v rozběhu, dále prošla také Rosolová
Atletika

Obhájkyně mistrovského titulu z posledních dvou šampionátů Zuzana Hejnová svůj běh vyhrála v čase 55,05 sekund, Denisa Rosolová byla čtvrtá.
Bolt svůj poslední sprint na Zlaté tretře vyhrál, Staněk ovládl soutěž koulařů
Atletika

Usain Bolt běžel naposledy na Zlaté tretře, sprint na 100 metrů vyhrál. Halový vicemistr Evropy Tomáš Staněk triumfoval v soutěži koulařů.
Legendární Bolt uzavře ostravský kruh. A sekundovat mu budou další olympijští vítězové
Atletika

Ostrava ve středu hostí sedm olympijských šampionů z Ria. Usain Bolt se sice jako závodník rozloučí, ale slíbil, že na Zlaté tretře není naposled.
Neporazitelný Bolt ovládl na MS v Pekingu i dvoustovku

Usain Bolt na mistrovství světa ovládl i běh na dvě stě metrů, tentokrát Justin Gatlin ztratil
Hejnová je zpět, vyhrála na Tretře. Bolt potvrdil pověst

Výsledky atletického mítinku Zlatá tretra 2015.
Triumf v Diamantové lize Veselému utekl, v Curychy byl pátý

Český oštěpař Vítězslav Veselý potřetí za sebou Diamantovou ligu nevyhrál, v dnešním finále v Curychu skončil až pátý.