České hokejové hry - Carlson Hockey Games

České hokejové hry - Carlson Hockey Games

České hokejové hry, oficiálně České hokejové hry - Carlson Hockey Games, byly od roku 1994 pravidelným podnikem Euro Hockey Tour.

V posledních letech se hrály v Brně na stadionu Komety, nicméně turnaj zavítal i do Liberce, Zlína či Pardubic, kde se hrálo i naposledy, tedy v roce 2013, kdy turnaj ovládlo Finsko. V roce 2017 se turnaj koná v Českých Budějovicích.

České hokejové hry v Brně byly přeloženy na srpen

České hokejové hry v Brně se na jaře neuskuteční. Závěrečný turnaj série Euro Hockey Tour, který měl být generálkou na mistrovství světa, byl kvůli pandemii koronaviru přesunut na srpen. Zrušeny byly i všechny zápasy národního týmu v Euro Hockey Challenge.

V náhradním srpnovém termínu by se měl domácí turnaj místo přelomu dubna a května hrát podle původního plánu rovněž v Brně. Český tým tak bude moci usilovat o prvenství v celém seriálu Euro Hockey Tour. Další České hry (Carlson Hockey Games) se uskuteční v řádném termínu v dubnu a květnu příštího roku.

Reprezentace tak v současnosti nemá naplánované žádné přípravné zápasy před mistrovstvím světa ve Švýcarsku. Květnový vrchol mezinárodní sezony nebyl dosud oficiálně zrušen, ale tento krok už se zdá být jen formalitou.

Pokračovat