Camila Giorgiová

Siniaková v New Yorku finále hrát nebude, porazila ji přemožitelka Muchové
Tenis

Tenistka Kateřina Siniaková prohrála v semifinále turnaje v New Yorku s Magdou Linetteovou z Polska.
Plíšková je v osmifinále. Po kritickém druhém setu si s Giorgiovou poradila
Tenis

Tenistka Karolína Plíšková porazila ve 3. kole Australian Open 6:4, 3:6, 6:2 Italku Camilu Giorgiovou a potřetí za sebou je v Melbourne v osmifinále.
Černý pátek Češek vylepšila jen Plíšková. Šafářová, Siniaková i Strýcová na Wimbledonu končí
Tenis

Šafářová i SIniaková vyhrály první set svých zápasů, ale soupeřky dokázaly otočit. Strýcová podlehla po dramatickém třetí sadě.
Azarenková po mateřské válí, Murray přetlačil italského bouřliváka. Cibulková končí
Tenis

Azarenková si po návratu z mateřské dovolené na Wimbledonu zahraje osmifinále a postoupili i Murray s Nadelem, končí naopak Cibulková či Nišikori.
Karolína Plíšková se na úvod Prague Open střetne s Giorgiovou, Šafářová s Kučovou
Tenis

Tenisový turnaj Prague Open zná své rozlosování. Favoritka Karolína Plíšková narazí v prvním kole na Italku Giorgiovou.
Plíšková ve velkém stylu přejela i Italku, o finále se utká se Šafářovou. Strýcová končí
Ostatní sporty

Karolína Plíšková po dalším suverénním výkonu postoupila do semifinále pražského tenisového turnaje Prague Open
Strýcová přehrála Giorgiovou. Z cesty je i hvězda Halepová

Tenistka Barbora Strýcová postoupila na turnaji v New Havenu do druhého kola.
Nadal po pěti letech triumfoval na trávě

Nadal ovládl turnaj ve Stuttgartu, v Hertogenboschi se radovali Mahut a Giorgiová
Kvitová Barthelovou nešetřila, končí Smitková a Allertová

Ve druhém kole grandslamového Australian Open končí Smitková a Allertová. Naopak Kvitová a Záhlavová-Strýcová si zahrají třetí kolo.
Siniaková a Berdych v semifinále, Strýcová bude hrát o titul

Lucie Šafářová se poprvé od letošního Wimbledonu prokousala do semifinále turnaje kategorie WTA.
Třetí titul! Karolína Plíšková slaví po dramatu v Linci

Česká tenistka porazila ve finále turnaje v Linci Italku Giorgiovou po nervydrásající bitvě.
Kdo zastaví kometu z Loun? Plíšková je v pátém finále sezony

Karolína Plíšková prožívá životní sezonu.
Kvitové nešel udělat poslední krok: Až moc jsem chtěla konec

Petra Kvitová porazila ve druhém zápase v semifinále s Italkami Camilu Giorgiovou 6:4, 6:2.
Češky jsou blízko finále Fed Cupu. Kvitová přidala druhý bod

Lucie Šafářová i Petra Kvitová si v prvních zápasech s Italkami snadno poradily a vedou po prvním dnu 2:0. finále Fed Cupu je blízko.