Přiléhavé tílko krásné Italky i barevná divočina Kvitové. To byla móda na US Open

Přiléhavé tílko krásné Italky i barevná divočina Kvitové. To byla móda na US Open
Kolekce, se kterou přišel Nike pro US Open, působí hodně divoce. Jde o zvláštní změť barevných skvrn. Takovou měla například Petra Kvitová.
Nebo Viktoria Azarenková. Připomínat má 30 let starou kolekci, kterou měl v Americe například Andre Agassi.
Francouzka Kristina Mladenovicová vytáhla bílo-růžové šaty.
Karolína Plíšková vsadila na jednoduchost.
Foto: Reuters
mih mih
12. 9. 2020 11:37
Podívejte se, jaké oblečení zvolili nejlepší tenisté a tenistky na letošním US Open.
 

Právě se děje

před 2 hodinami

Agentura Fitch potvrdila rating Česka. Očekává, že se země s ekonomickými dopady vypořádá

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings opět potvrdila hodnocení úvěrové spolehlivosti Česka na stupni AA-. Výhled ratingu je stabilní, což signalizuje, že agentura se hodnocení v dohledné době nechystá změnit.

Stabilní výhled podle agentury odráží očekávání, že se v Česu podaří díky přiměřené politické reakci absorbovat šok, který pandemie covidu-19 znamená pro domácí a zahraniční poptávku a že se česká ekonomika díky postupnému rušení protikoronavirových omezení a vakcinaci stabilizuje. Fitch odhaduje, že se na stavu hospodářství pozitivně projeví investice z fondů Evropské unie a vyzdvihuje silný český trh práce.

Podle české ministryně financí Aleny Schillerové není překvapením, že si ČR svou "skvělou pozici" v očích mezinárodních a nezávislých autorit bezpečně udržuje, míra veřejného zadlužení totiž zemi podle ní řadí mezi "nejdisciplinovanější ekonomiky" v EU.

Zdroj: ČTK
Další zprávy