Auckland

Plíšková vítězně proletěla prvním zápasem sezony. Dařilo se i její sestře, Strýcové a Siniakové
Tenis

Karolína Plíšková vtrhla vítězně do nové tenisové sezony. Na turnaji v Brisbane hladce porazila Američanku Bellisovou 6:1, 6:1.
Strýcová se nadřela, Kristýna Plíšková excelovala. Berdych zahájil sezonu prohrou
Tenis

Barbora Strýcová vyhrála nad Erraniovou 6:4, 6:7, 6:4, Kristýna Plíšková porazila nasazenou dvojku Jelenu Ostapenkovou 6:1, 6:4.
Šafářová na úvod sezony rozdrtila krajanku Allertovou, dál jdou i další čtyři Češi
Tenis

V Aucklandu se na úvod sezony odehrála česká tenisová bitva. Lépe ji zvládla Lucie Šafářová.
České finále ovládla Kvitová, o titul si zahraje i Veselý
Ostatní sporty

Petra Kvitová zvládla souboj s Karolínou Plíškovou a po dvou vyhraných tie-breacích slaví první letošní triumf.
České finále v Sydney! Kvitová vyzve fantastickou Plíškovou

Karolína Plíšková i Petra Kvitová zvládly svá semifinále a zítra se v Sydney utkají o titul.
Kvitová si finále nezahraje, v semifinále končí i Strýcová

Tenistka Barbora Záhlavová-Strýcová si v Aucklandu své šesté finále na okruhu WTA nezahraje.
Za hodinu bylo hotovo. Berdych je v Dauhá ve čtvrtfinále

Barbora Záhlavová-Strýcová porazila na turnaji v Aucklandu Marinu Erakovičovou a je ve čtvrtfinále.
Kvitová smetla i Jovanovskou, Berdych na úvod dominoval

Petra Kvitová, Tomáš Berdych a Lucie Hradecká na prvních turnajích sezony postupují.
Auckland postoupil do semifinále fotbalového MS klubů
Fotbal

Fotbalisté Aucklandu City porazili ve čtvrtfinále mistrovství světa klubů alžírský ES Sétif 1:0 a stali se prvním šampionem Oceánie.
Zakopalová triumfovala v Šen-Čenu, Hradecké titul unikl

Třetí deblový titul v kariéře získala Klára Zakopalová, když s Rumunkou Monicou Niculescuovou na úvod sezony triumfovaly v Šen-čenu.
V Aucklandu postoupila i Kristýna Plíšková, Šafářová vypadla

Kristýna Plíšková napodobila své dvojče Karolínu a také ona postoupila na turnaji v Aucklandu do druhého kola. Vstup do sezony se nepovedl Lucii…
VIDEO Tenisový úder roku: Francouz loboval mezi nohama

Podívejte se na zatím asi nejlepší tenisový úder roku. Postaral se o něj Francouz Benoit Paire na turnaji v Aucklandu v zápase s Lu Yen-hsunem z Číny.