Česká senzace v Melbourne. Muchové se motala hlava, pak přechytračila superhvězdu

Podívejte se na fotografie ze středečního programu na tenisovém Australian Open.
Fantastický úspěch Karolíny Muchové. Čtyřiadvacetiletá Češka si poprvé v kariéře zahraje semifinále grandslamového turnaje.
V aréně Roda Lavera to nejprve vypadalo na pořádný debakl, Muchová ale prokázala, že má hlad po úspěchu a srdce velké bojovnice. Překonala i zdravotní indispozici a připsala si cenný skalp světové jedničky, domácí superstar Ashleigh Bartyové.
Horké melbournské poledne pořádně zhořklo světové jedničce a jedné z největších favoritek na titul. Rovněž čtyřiadvacetiletá Bartyová si opět nesplní velký sen o triumfu na domácím grandslamu. Loni ji v semifinále vyřadila pozdější šampionka Sofia Keninová.
Závěrečné podání rukou. "Byl to strašně těžký zápas, jsem šťastná, že jsem ho dokázala vyhrát," řekla Muchová po utkání ve chvíli, kdy nejspíš ještě ani netušila, jak se jí to povedlo. Úvod byl totiž jako z hororu.
Foto: Reuters
av Reuters av, Reuters
17. 2. 2021 4:47
Česká tenistka Karolína Muchová postoupila do semifinále Australian Open. Překazila velký sen světové jedničce, domácí Ash Bartyové. Podívejte se na fotografie z Melbourne.
 

Právě se děje

před 6 hodinami

Dálnice D35 mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem je po opravě průjezdná už oběma směry. Ve směru na Brno se jezdí od 15:00, od 21:30 i na Ostravu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy