VIDEO Emoce v NBA. Obři Chandler a Noah se málem pobili

22. 12. 2012 7:53

New York - Vyhrocené utkání basketbalové NBA mezi New York Knicks a Chicagem Bulls okořenil konflikt mezi Tysonem Chandlerem a Joakimem Noahem.

V polovině poslední čtvrtiny atakoval hostující Noah zezadu Chandlera tak nepříjemně, že to hvězda domácích Knicks neunesla. Basketbalisté šermovali rukama a potom se dokonce srazili hlavami. Nejhoršímu zabránili ostatní hráči a také rozhodčí, kteří oba kohouty rozdělili.

Oba hráči byli za poměrně agresivní potyčku hlavním rozhodčím vyloučeni a celý incident nakonec odnesl i kouč domácích Mike Woodson, který byl vykázán za protesty.

Nervozita Knicks byla pochopitelná, domácí celý zápas tahali za kratší konec a i přes mocné dotahování v poslední čtvrtině prohráli s Bulls 106:110.