Drsný pád a konec nadějí. Pančochovou utěšovaly soupeřky

Šárka Pančochová i vinou pádu ve druhé finálové jízdě přišla o naději na olympijskou medaili. Podívejte se, jak k tomu došlo
Neděle vypadala jako den Šárky Pančochové. Parádní semifinálová jízda, skvělá první finálová jízda, ale potom....
Potom přišel tenhle drsný pád ve finále, když česká závodnice neustála dopad velkého skoku zhruba v polovině slopestylové trati.
V sobotu přitom česká medailová naděje začala boj o medaili skvěle. Semifinále totiž vyhrála devadesátibodovou jízdou. Ta by jí ve finále stačila na bronz.
Podobnou přitom předvedla i v první finálové jízdě, kde jí ovšem rozhodčí ohodnotili pouze 86 body.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
9. 2. 2014 11:52
Šárka Pančochová i vinou pádu ve druhé finálové jízdě přišla o naději na olympijskou medaili.
 

Právě se děje

před 16 minutami

Nový majitel má dát za Vítkovice Heavy Machinery přes 1,2 miliardy korun

Nový majitel by měl za ostravský strojírenský podnik Vítkovice Heavy Machinery (VHM) zaplatit 1,2115 miliardy korun. Jde o nejvyšší nabídku ze čtvrtečního druhého kola výběrového řízení. Byla vyvolávací cenou v páteční aukci na portálu verejnedrazby.cz, do níž postoupilo pět nejvážnějších zájemců, a nakonec se ukázala být i konečnou cenou. Za firmu to ČTK sdělil Jaroslav Martínek.

Jméno subjektu, který ve výběrovém řízení předložil nejvyšší nabídku, zatím insolvenční správce Lukáš Zrůst nesdělil. "Bude oznámeno po splnění dílčích povinností ve smyslu insolvenčního zákona," uvedl Martínek.

Prodejní proces páteční aukcí ještě neskončil. Do 27. ledna musí s jejími výsledky vyslovit souhlas věřitelský výbor, zajištění věřitelé a soud. "Pokud bude vysloven, má nový majitel čas do 11. března na doplacení kupní ceny. O den později je nejzazší termín pro uzavření smlouvy o převodu závodu a 15. března je rozhodný den pro převod VHM na nového majitele," uvedl Martínek.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Americká Sněmovna reprezentantů předá Senátu ústavní žalobu na bývalého prezidenta Trumpa v pondělí. Oznámil to šéf senátní většiny Schumer

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Samková byla druhá v kvalifikaci na první závod Světového poháru

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila druhá v dnešní kvalifikaci na úvodní závod Světového poháru. V italské Chiese ji o 74 setin sekundy předčila domácí Raffaella Bruttová. Nikdo jiný z českých reprezentantů do sobotních vyřazovacích bojů nepostoupil.

Ani úřadující mistryni světa Samkové se v hustém sněžení příliš nevedlo. Po startu se dostala doleva mimo ideální stopu do hlubokého sněhu. "Pak už to bylo tlačení boulí do finiše, hodně na sílu. Ta mezera je dost, ale v tomhle počasí jsou rozestupy velké. Žádné velké nadšení z dnešního sportování není, ale výsledek docela jde," řekla olympijská šampionka ze Soči v nahrávce pro média.

Další zprávy