Poslední zlato Neumannové v obrazech

SportPlus
27. 2. 2007 10:15
Sapporo - Prohlédněte si fotografie z vítězství Kateřiny Neumannové na světovém šampionátu v Sapporu v běhu na lyžích na 10 km.

Česká běžkyně triumfovala ve svém posledním velkém individuálním závodě v kariéře. S náskokem téměř půl minuty zdolala vítězku skiatlonu Olgu Zavjalovovou z Ruska.

Kateřina Neumannová v cílové rovince závodu na 10 km volnou technikou na MS v Japonsku, ve kterém získala zlatou medaili. | Foto: Reuters

Kateřina Neumannová na trati volné desítky na mistrovství světa v Japonsku.
Kateřina Neumannová na trati volné desítky na mistrovství světa v Japonsku. | Foto: Reuters

Kateřina Neumannová projíždí na MS v Sapporu cílem závodu na 10 km volnou technikou jako jasná vítězka. | Foto: Reuters

ÚNOR - Běžkyně na lyžích Kateřina Neumannová skončila na vrcholu. Ve svém posledním závodě MS na 10 km volnou technikou v Sapporu slavila triumf. | Foto: Reuters

Kateřina Neumannová (uprostřed) na stupních vítězů slaví zlatou medaili z volné desítky na MS v Sapporu. Vlevo druhá Olga Zavjalovová, třetí Italka Follisová (vpravo). | Foto: Reuters