reklama
 
 

Hermannová se Slukovou jsou na majoru v Gstaadu v osmifinále

12. 7. 2018 15:09
Play off si zahrají i zbývající dva české páry Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou i Ondřej Perušič, David Schweiner.

Gstaad -

Plážové volejbalistky Barbora Hermannová s Markétou Nausch Slukovou jsou po druhé výhře na majoru Světového okruhu v Gstaadu v osmifinále. V pátek se je pokusí napodobit Kristýna Hoidarová Kolocová s Michalou Kvapilovou, pár Ondřej Perušič, David Schweiner už v play off dohrál a dělí se o 17. místo.

Hermannová se Slukovou, vítězky červnového čtyřhvězdičkového turnaje v Ostravě, dnes porazily americkou legendu Kerri Walshovou Jenningsovou s Nicole Branaghovou 21:19 a 21:14 a vyhrály skupinu.

Kolocová s Kvapilovou ve středu začaly porážkou s domácí dvojicí Betschartová, Hüberliová, ale postup vybojovaly dnes po výhře 21:15 a 21:12 nad Norkami Olimstadová, Ulvesethová.

Perušič se Schweinerem dnes nejprve přehráli turnajové jedničky Brazilce Vitora Felipeho s Evandrem 21:19, 25:23, ale boj o osmifinále proti úřadujícím vicemistrům Evropy Šmedinšovi a Samoilovsovi těsně prohráli. Lotyši jim vrátili květnovou porážku z turnaje v brazilské Itapemě.

autor: ČTK | 12. 7. 2018 15:09

Související

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama