Smeče, skoky, česká radost. Tak finišovaly souboje na pláži v "Ocelovém městě"

I když nedělní počasí nebylo v Ostravě zrovna plážové, beach volejbalistek i jejich mužští kolegové bojovali na písku v areálu v Dolní oblasti Vítkovic o každý míč.
Na Ostrava Beach Open potvrdil pozici nasazené jedničky český pár Markéta Nausch Sluková a Barbora Hermannová.
K velké radosti početných domácích fanoušků Češky ve finále zvítězily nad kanadským párem Heather Bansleyová, Brandie Wilkersonová 17:21, 21:15, 15:13.
Pod bývalými vysokými pecemi se dařilo i českým mužům.
I když Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem (na snímku) nevyužili v utkání o třetí místo sedm mečbolů, dosáhli v areálu v Dolní oblasti Vítkovic životního úspěchu.
Foto: Dalibor Sosna
Sport Dalibor Sosna, Sport
25. 6. 2018 10:31
Prohlédněte si fotografie z vyvrcholení turnaje Světového okruhu v plážovém volejbalu v Ostravě,který v kategorii žen skončil triumfem českého páru Barbora Hermannová a Markéta Nausch Sluková.
 

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Policie na Mělnicku nalezla tělo čtyřměsíčního chlapce, po kterém pátrala

Policie v sobotu nalezla tělo hledaného čtyřměsíčního chlapce, po kterém od pátečního večera pátrala v Hoříně na Mělnicku. Před 17:00 ukončila pátrání, byla nařízena soudní pitva, která určí příčinu úmrtí. Policie nyní prověřuje výpovědi dvou lidí, řekla policejní mluvčí Eva Hašlová.

"Na základě získaných informací jsme nalezli tělo kojence, nařídili jsme soudní pitvu ke zjištění příčin úmrtí. V souvislosti s tím prověřujeme výpovědi dvou osob, se kterými nyní provádíme další úkony," řekla Hašlová. Kde tělo policisté našli, mluvčí odmítla sdělit.

Zdroj: ČTK
Další zprávy