Česká atletika se oblékla do gala a vyhlásila největší hvězdy sezony

Prohlédněte si fotografie ze slavnostního vyhlášení výsledků Atlet roku 2015, na němž se sešla celá česká špička.
Nejlepší čeští atleti tentokrát vyměnili závodní dresy a tréninkové tepláky za večerní róby či saka. To se týká půvabné dvojice Eliška Klučinová a Anežka Drahotová i Michala Balnera.
Letošní královna české atletika Zuzana Hejnová se oblékla do pestrých barev.
Naopak třeba Pavel Maslák zůstal věrný stejnokroji pražské Dukly a přišel ve slavnostní vojenské uniformě.
To další "Duklačka" Barbora Špotáková zjevně dostala od nadřízených výjimku a místo uniformy nakráčela na pódium ve večerních šatech.
Foto: Zlata Vostrá
Sport Zlata Vostrá, Sport
8. 11. 2015 10:40
Prohlédněte si fotografie ze slavnostního vyhlášení výsledků Atlet roku 2015, na němž se sešla celá česká špička.

Více o atletice čtěte ZDE

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 6 minutami

Fotbaloví mistři Evropy budou hrát s vítězi Copy América

Evropská fotbalová unie UEFA se domluvila s jihoamerickou federací CONMEBOL na uspořádání zápasu mezi vítězi mistrovství Evropy a Copy América. Oznámila to dnes UEFA, dohoda zatím platí na tři ročníky akce.

Současní šampioni Itálie a Argentina se utkají příští rok v červnové reprezentační pauze, o místu konání se teprve rozhodne. Kromě toho UEFA a CONMEBOL otevřou společnou kancelář v Londýně.

Obě nejsilnější konfederace patří k největším odpůrcům návrhu na zkrácení čtyřletého intervalu mistrovství světa na polovinu, s nímž nedávno přišel předseda Mezinárodní fotbalové federace Gianni Infantino. FIFA kvůli kritice pozvala na 30. září zástupce klubů, ligových soutěží, národních federací i hráčských unií k on-line konferenci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy