Vondroušová postříbřila tokijskou sobotu, basketbalisté senzaci proti USA neudrželi

I tak z toho byl už sedmý cenný kov pro českou výpravu.
Čeští basketbalisté už tolik radosti neprožili.
Srb navíc nedlouho poté oznámil, že kvůli zranění ramena nenastoupí k následnému zápasu o medaili ve smíšené čtyřhře.
Plážoví volejbalisté Ondřej Perušič s Davidem Schweinerem prohráli s ruskými mistry světa Olegem Stojanovským a Vjačeslavem Krasilnikovem po setech 21:19, 13:21, 8:15...
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
31. 7. 2021 17:38
Prohlédněte si fotografie nejen ze stříbrného zápasu české tenistky Markéty Vondroušové ve finále olympijské dvouhry se Švýcarkou Belindou Bencicovou a a marného boje basketbalistů Česka s týmem USA, který znamenal konec nadějí na postup do dalších bojů.

před 13 minutami

Ondra a Adamovská jsou mistry republiky v boulderingu

Olympionik Adam Ondra a Eliška Adamovská vyhráli mistrovství republiky v boulderingu. Oba favorizovaní sportovní lezci ve finále šampionátu ve Slaném pokořili jako jediní všechny čtyři cesty.

Za bývalým mistrem světa v boulderingu i v lezení na obtížnost Ondrou, který v Tokiu nenaplnil medailové ambice a v olympijském finále skončil šestý, skončil hlavní soupeř Martin Stráník. Ten měl "topy" tři. Bronz získal Štěpán Volf.

Adamovská, jež v červenci vyhrála v Brianconu závod Světového poháru v obtížnosti, dnes ve Slaném zvítězila před Michaelou Smetanovou a Markétou Janošovou.