Zlatý sen z bílého svahu. Tak snowboarďačka Ledecká pokořila sjezdařské superstar

Ester Ledecká na trati super-G vypálila rybník všem favoritkám.
Česká reprezentantka vyhrála o jednu setinu sekundy...
... před obhájkyní zlata ze Soči Rakušankou Annou Veithovou.
Třetí skončila Tina Weiratherová z Lichtenštejnska.
"To snad není možné! Když jsem projela cílem a viděla to, říkala jsem si, že to musí být nějaká chyba. Změní ten čas ještě? Nebo jsem minula branku?" líčila s úžasem Ledecká, která dlouho jen nevěřícně zírala na výsledkovou tabuli.
Foto: ASC Dukla/Ivana Roháčková
Reuters ČTK Sport Reuters, ČTK, Sport
Aktualizováno 17. 2. 2018 8:13
Podívejte se na fotografie ze zlatého superobřího slalomu Ester Ledecké, kterým se česká závodnice zařadila mezi největší senzace olympiády v Pchjongčchangu.
 

Právě se děje

před 13 minutami

Bývalý kanonýr Henry bude trénovat v MLS Montreal

Bývalá francouzská fotbalová hvězda Thierry Henry se vrací jako trenér do severoamerické MLS. Mistr světa a Evropy podepsal dvouletou smlouvu s opcí s klubem Montreal Impact.

Dvaačtyřicetiletý Henry ukončil kariéru právě v MLS v dresu New York Red Bulls v roce 2014. Na loňském mistrovství světa byl někdejší kanonýr Arsenalu jako asistent trenéra Belgie, která skončila v Rusku třetí. Loni v říjnu převzal svůj bývalý klub Monako, ale už v lednu byl po pouhých dvou výhrách z 12 ligových zápasech propuštěn.

"Trénovat Montreal Impact je pro mě velká čest. Ligu dobře znám, zažil jsem v ní mnoho krásných momentů," uvedl Henry, jemuž se právě proti Montrealu dařilo ze všech týmů MLS nejvíce - v pěti zápasech mu vstřelil devět gólů.

před 16 minutami

Ministerstvo zahraničí si dnes předvolalo ruského velvyslance kvůli zařazení organizace Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací.

Ministerstvo zahraničí si dnes předvolalo ruského velvyslance kvůli zařazení organizace Člověk v tísni na seznam nežádoucích organizací.

Další zprávy