Slavia jde do boje o postup, rozdá si to s Astanou. Jde o milionový bonus i budoucnost hráčů
Evropská liga

Fotbalová Slavia se dnes večer utká s Astanou o postup do jarního play off Evropské ligy. Stačí jí k tomu neprohrát.
Kazaši přemohli šampiony. Naopak Argentina rok po triumfu v Davis Cupu sestupuje
Tenis

Kazašský David přemohl argentinského Goliáše - úřadující vítěz Davis Cupu sestupuje.
Blíží se tenisový šok? Loňský vítěz Davis Cupu Argentina je na pokraji sestupu
Tenis

Argentina je krůček od vypadnutí z Davis Cupu. Loni přitom celou soutěž vyhrála.
Češi jsou v Rize: Nyní to není o tréninku, ale o psychice
Fotbal

Čeští fotbaloví reprezentanti jsou už v lotyšské metropoli.
Začíná boj o povinných šest bodů. Zastoupí Dočkal Rosického?
Fotbal

Ve čtvrtek Češi pokračují v kvalifikaci na evropský šampionát proti Kazachstánu a to bez svého kapitána.
Nizozemci v přípravě zdolali Španěly, Island remizoval
Fotbal

Výsledky přípravných fotbalových zápasů.
Na Čechy se dotáhl jen Island, Nizozemci totiž zase ztratili
Fotbal

Fotbalisté Nizozemska se Čechům v kvalifikaci na mistrovství Evropy nepřiblížili ani přes zaváhání s Lotyšskem nepřiblížili a dál ztrácí sedm bodů.…
Zraněný Rosický varuje: Teď se hlavně nesmíme uspokojit
Fotbal

Kvůli zranění lýtka Tomáš Rosický proti Kazachstánu nenastoupil, fotbalové reprezentaci však nakonec v Astaně nechyběl.
Dočkal: Nejsem spasitel, jen mám šťastné střelecké období
Fotbal

Záložník Bořek Dočkal i proti Kazachstánu ukázal, že ve fotbalové reprezentaci má střeleckou formu.
Češi si poradili i s Kazachstánem a drží krok s Islandem
Fotbal

Česká fotbalová reprezentace si ve třetím kvalifikačním utkáním poradila i s Kazachstánem a vyhrála jasně 4:2.
České volejbalistky suverénně vyhrály turnaj Grand Prix
Ostatní sporty

České volejbalistky porazily v posledním utkání na turnaji Grand Prix v Brně také Kazachstán 3:0 a vyhrály zcela suverénně třetí skupinu.
Kazaši ve čtyřhře zaskočili Federera s Wawrinkou, vedou 2:1

Andrej Golubjov s Alexandrem Nědovjesovem porazili 6:4, 7:6, 4:6, 7:6 dvojici Roger Federer, Stanislas Wawrinka, Kazaši vedou v semifinále DC nad…
Davis Cup: Japonce čekají po historickém postupu Češi

Japonsko slaví historický postup do čtvrtfinále Davis Cupu. V něm narazí na vítěze souboje Česko - Nizozemsko.
Dánsko vyhrálo v Arménii, Bulhaři zvítězili na Maltě
Fotbal

Fotbalisté Bulharska vyhráli 2:1 na Maltě a v "české" kvalifikační skupině o postup na mistrovství světa si pojistili druhé místo.