Do O2 přišla nejvyšší návštěva sezony, nulu udrželi Lukáš i Dolejš

Prohlédněte si fotografie ze dvou včerejších zápasů 26. kola hokejové extraligy, v nichž dokázali hráči Sparty a Vítkovic na svém ledě vyhrát bez inkasovaného gólu.
Podobně svého soupeře "vynulovali" i hráči Vítkovic, kteří zdolali Olomouc 4:0.
Sparťanský gólman Jan Lukáš slavil první extraligovou nulu. Vylámal si na něm zuby i při trestném střílení takový kanonýr, jakým je pardubický Tomáš Rolinek. Ten přitom ještě loni hrál za Spartu.
Duel věnovaný akci Sparťanská krev, na který měli dárci vstup zdarma, přilákal nejvyšší návštěvu na Pražany v této sezoně - 8 716 diváků.
Řada z nich do O2 areny dorazila z Pardubic.
Foto: Zlata Vostrá
Sport Zlata Vostrá, Dalibor Sosna, Sport
30. 11. 2015 10:51
Prohlédněte si fotografie ze dvou včerejších zápasů 26. kola hokejové extraligy, v nichž dokázali hráči Sparty a Vítkovic na svém ledě vyhrát bez inkasovaného gólu.

Více o hokejové extralize čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Hasiči řeší úhyn ryb v řece Moravě, žádné škodliviny ve vodě neobjevili

Hasiči v sobotu dopoledne vyjeli do Uherského Hradiště kvůli úhynu ryb v řece Moravě. Jde o území od mostu spojujícího Uherské Hradiště se Starým Městem po místní část Štěpnice. V řece se vyskytuje blíže neurčený počet ryb různých velikostí a druhů, sdělil mluvčí hasičů Roman Žemlička. Testy podle něj vyloučily škodliviny ve vodním toku.

"Na místě byl zástupce životního prostředí a státního podniku Povodí Moravy. Na místě byly provedeny testy, které potvrdily normální obsah kyslíku a vyloučily škodliviny ve vodním toku," uvedl Žemlička.

Podobný úhyn ryb, zejména pstruhů, zaměstnal hasiče také na Prostřední Bečvě na Vsetínsku tento pátek. Domnívají se, že důvodem by mohla být zvýšená teplota vody. Výsledky testů budou známy až později.

Zdroj: ČTK
před 2 hodinami

Na D1 na Benešovsku zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, tvoří se kolony

Na dálnici D1 na Benešovsku v sobotu zkomplikovaly provoz dvě hromadné nehody, které se staly kolem 29. kilometru ve směru na Prahu. Obešly se bez vážných následků, dálnice je průjezdná, ale tvoří se kolony, řekla policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle prvotních informací jde o dvě nehody zhruba po čtyřech autech. "Jsou to všechno ťukance, není tam žádné zranění, maximálně nějaké lehčí. Dálnice není uzavřená, ale samozřejmě se tvoří kolony. Provoz je tam komplikovaný," uvedla mluvčí kolem 12:30.

Zdroj: ČTK
Další zprávy