Havlátovu rozlučku vyšperkoval Petr Čech v hokejové brance, nechyběly ani hvězdy v čele s Jágrem

Martin Havlát se jen těžce bránil slzám
Na střídačku Havlát Teamu se postavil třeba i tenista Radek Štěpánek, který koučoval společně s Martinem Ručinským, Marianem Hossou, Petrem Sýkorou nebo ...
... Františkem Hossou.
Radek Štěpánek se v roli kouče našel.
Do branky Havlát Teamu se do první třetiny postavil fotbalový gólman Petr Čech, který do Brna údajně přiletěl na otočku.
Foto: Lukáš Caha
Sport Lukáš Caha Sport, Lukáš Caha
Aktualizováno 9. 8. 2017 22:28
Martin Havlát se během exhibice mezi Kometou Brno a týmem složený nejen z hokejových hvězd rozloučil s hráčskou kariérou.
 

Právě se děje

před 49 minutami

Bleskové povodně v Afghánistánu mají 150 obětí, tvrdí Tálibán

Bleskové povodně, které ve středu večer místního času postihly afghánskou provincii Núristán, si vyžádaly 150 obětí. Podle agentury AP to ve čtvrtek oznámilo radikální islamistické hnutí Tálibán, které má tuto oblast na severovýchodě země pod kontrolou.

Tiskové agentury dříve s odvoláním na afghánskou vládu uváděly nejméně 40 obětí. Agentura AP ale citovala i mluvčího guvernéra provincie, podle něhož je obětí nejméně 60. I on ale uvedl, že mrtvých bude zřejmě mnohem více.

"Bohužel voda vzala polovinu vesnice, kde stálo více než 100 domů. Více než 100 lidí je mrtvých nebo pohřešovaných," řekl už dříve agentuře Reuters mluvčí Tálibánu Zabiulláh Mudžáhid.

Zdroj: ČTK
Další zprávy