Michal Kempný

Dvě branky Vrány a tři asistence Kempného přinesly Washingtonu výhru
NHL

Útočník Jakub Vrána nasměroval Washington v pátečním utkání NHL dvěma góly v první třetině k výhře 6:1 nad Buffalem.
Kempný pokračuje ve skvělé formě, dvěma góly podpořil velký obrat Washingtonu
NHL

Kempný se podílel na obratu Capitals, kteří prohrávali ve Vancouveru 1:5, ale zvítězili 6:5 na nájezdy. Dvakrát v zápase Kempný skóroval poprvé.
Kempný ozdobil návrat gólem, jeho parťák Gudas se za něj pobil
NHL

Čechům se za mořem v noci dařilo střídavě. Úspěšný návrat do NHL oslavil Michal Kempný, naopak svůj den neměl brankář Petr Mrázek.
Kempný přijde o play off NHL. Po operaci nohy bude mimo až půl roku
NHL

Obránce Washingtonu Michal Kempný podstoupil operaci zraněného stehenního svalu na levé noze a přijde o play off NHL.
San Jose prohrálo popáté za sebou, Minnesota se posunula na postupovou pozici
NHL

Minnesota zvítězila ve Washingtonu 2:1 a drží místenku do play off o bod před Arizonou a Coloradem. San Jose prohrálo v Anaheimu v prodloužení.
Zraněný Kempný bude chybět delší dobu. Obránce Washingtonu trápí nejspíš koleno
NHL

Trenér Reirden nechce spekulovat, zda přišel o jednoho ze svých nejlepších čtyř beků až do konce sezony, Kempného poranění je ale nejspíš vážné.
Palát pomohl asistencí k výhře, Kempný se zranil a Vrána se pobil
NHL

Útočník Ondřej Palát přispěl ve středečním utkání NHL přihrávkou k výhře Tampy Bay 5:4 v prodloužení ve Washingtonu.
Kempný připravil vítězný gól. Mrázek zůstal při výprasku od Winnipegu na střídačce
NHL

Obránce Michal Kempný asistoval v pátečním utkání NHL u vítězné branky Washingtonu, který porazil New Jersey 3:0 a připsal si šestou výhru za sebou.
Washingtonu nestačila Kempného asistence, padl posedmé v řadě. Kaše musí na operaci
NHL

Anaheim podlehl St. Louis 1:5 a připsal si čtrnáctou porážku z posledních 16 utkání.
Přestřelka českých obránců v NHL: Hronkův gól trumfla Kempného vítězná trefa
NHL

Michal Kempný zařídil v nedělním utkání NHL rozhodující brankou výhru hokejistů Washingtonu 3:2 v Detroitu a byl zvolen první hvězdou večera.
Zacha završil výhru New Jersey, naopak Washingtonu česká palba vítězství nepřinesla
NHL

Michal Kempný a Jakub Vrána dali Capitals rychle dvoubrankový náskok, nakonec však obhájce trofeje Nashvillu podlehl.
Francouz debutoval v NHL, ale prohře Colorada nezabránil. Dařilo se Čechům u Capitals
NHL

Gólman Pavel Francouz si ve 28 letech odbyl premiéru v NHL jako šestý Čech v sezoně. Do branky Colorada se dostal v 29. minutě a inkasoval jeden gól.
Zacha skóroval po třinácti zápasech, gólem v oslabení pomohl New Jersey k výhře
NHL

Útočník Pavel Zacha pomohl v NHL gólem v oslabení k výhře hokejistů New Jersey 5:2 nad Ottawou. Brněnský rodák skóroval po třinácti utkáních.
Kempný v NHL opět zazářil vítězným gólem, Chytilovi se Zachou série skončila
NHL

Obránce Michal Kempný zaznamenal v pátečním duelu NHL podruhé za sebou vítězný gól, kterým rozhodl o triumfu hokejistů Washingtonu 3:1 nad Detroitem.
Zacha je po návratu z farmy jako vyměněný, dal dva góly. A zářili i další Češi
NHL

Útočník Pavel Zacha skóroval v NHL potřetí v řadě a stal se první hvězdou zápasu, když dvěma góly přispěl k výhře New Jersey 5:2 nad Montrealem.
NHL

V roce 2014 musel Bortuzzo vynechat dva zápasy po zákroku na Jaromíra Jágra.
Kempný slaví se Stanley Cupem: Nečekal jsem, že přijde tolik lidí. Bylo to šílené
NHL

Po Kempném převezme stříbrný pohár Jakub Vrána.
Kempný podepsal v NHL čtyřletý kontrakt s Washingtonem
NHL

Účastník dvou mistrovství světa a Světového poháru zatím odehrál v NHL 103 zápasů s bilancí pěti gólů a 13 asistencí.
Stanleyův pohár po třech letech zavítá do Čech. Kempný s Vránou ho přivezou 10. července