Dva góly Červeného nestačily Slovanu na výhru proti Podolsku, Kazaň zdolala Jaroslavl

30. 11. 2018 20:18
Český útočník Rudolf Červený vstřelil v utkání Kontinentální hokejové ligy dva góly, bratislavský Slovan však na ledě Viťazu Podolsk neudržel vedení a prohrál 2:3 v prodloužení. Slovenský klub utrpěl šestou porážku za sebou.
Rudolf Červený zajistil Slovanu svými dvěma góly proti Podolsku jen bod.
Rudolf Červený zajistil Slovanu svými dvěma góly proti Podolsku jen bod. | Foto: Milan Kammermayer

Červený, který hraje v KHL první sezonu, si připsal druhý dvougólový zápas v soutěži. Poprvé dal dvě branky v polovině září rovněž v Podolsku, kde Slovan i tehdy prohrál (4:6). Celkově se devětadvacetiletý český útočník střelecky prosadil osmkrát.

Červený nejprve skóroval v 10. minutě zblízka, v druhé třetině pak zvýšil na 2:0 pro hosty ranou z kruhu pro vhazování po přihrávce Michala Řepíka. Domácí hráči ale dokázali vyrovnat a v 65. minutě překonal českého brankáře Jakuba Štěpánka Alexandr Sjomin.

Sedmou výhru za sebou si připsala Kazaň, obhájci Gagarinova poháru doma zdolali Jaroslavl 5:3. Na poslední gól hostů přihrál Jakub Nakládal.

Kontinentální hokejová liga:

Kazaň - Jaroslavl 5:3 (za hosty Nakládal 0+1), Viťaz Podolsk - Slovan Bratislava 3:2 v prodl. (za hosty Červený 2+0, Řepík 0+1).