Jakub Nakládal

Jakub Nakládal

Český hokejový obránce se narodil 30. prosince 1987. Momentálně působí v KHL v týmu Lev Praha.

Královehradecký rodák už v mládežnickém věku zamířil do Pardubic, v jejichž dresu v sezoně 2006/07 poprvé nakoukl do seniorské extraligy. Do mužstva se probojovával postupně, zároveň působil i v nižší soutěži. Nakonec se však vypracoval mezi opory Východočechů a v roce 2010 získal s Pardubicemi mistrovský titul. Kromě toho má i extraligové stříbro a bronz.

V průběhu sezony 2011/12 vyslyšel volání bohaté KHL a přestoupil do Ufy. Další sezonu začal ve Spartaku Moskva, ovšem dokončil v pražském Lvu.

Nakládal patří mezi stabilní členy české reprezentace. S ní v roce 2012 vybojoval bronz na mistrovství světa.

Nakládal se z osobních důvodů dohodl na ukončení smlouvy v Pardubicích

V hokejovém Dynamu Pardubice skončil po dohodě s vedením klubu kapitán Jakub Nakládal. Čtyřiatřicetiletý obránce nebude v klubu pokračovat z osobních důvodů. Do Dynama se Nakládal vrátil před minulou sezonou po devítiletém působení v zahraničních soutěžích.

"Jménem celého klubu děkujeme Jakubovi za spoustu skvělých zápasů, které v našem dresu odehrál. Z výše popsaných důvodů žádáme o respektování soukromí, klub ani hráč nebudou poskytovat další komentáře," uvedli zástupci Dynama na klubovém webu.

Nakládal v této sezoně nastoupil za Dynamo v 35 zápasech a připsal si 11 bodů za tři branky a osm asistencí. Naposledy se představil ve čtvrtek při domácí porážce s Českými Budějovicemi 1:6. V úterním derby na ledě Hradce Králové už se musí obejít Pardubice bez něj.

Pokračovat