Messi proti Messimu, Messimu a Messimu. Kdo by zasloužil červenou kartu?

Sport Sport
9. 12. 2021 12:11
Lionelu Messimu už moc let kariéry nezbývá, ale nebude to pak zřejmě trvat dlouho a slavné jméno bude k vidění na fotbalových trávnících znovu. Synové argentinského idolu ukazují solidní vlohy k tomu, že by se mohli potatit.
Lionel Messi s manželkou Antonellou Roccuzzovou a jejich syny při letošním předávání Zlatého míče
Lionel Messi s manželkou Antonellou Roccuzzovou a jejich syny při letošním předávání Zlatého míče | Foto: Reuters

Messiho manželka Antonella Roccuzzová zveřejnila na sociálních sítích video, na němž si útočník Paris St. Germain čutá v ponožkách s jejich třemi potomky v obýváku. A je to nelítostný souboj.

Nutno říct, že to, co se často nedaří nejlepším obráncům světa - tedy zastavit Messiho kličky, moc nejde ani jeho synům.

Když se pak do improvizované branky, tvořené domácím krbem, postaví sama čtyřiatřicetiletá hlava rodiny, svedou jeho synové souboj o míč a šestiletý Mateo přejede tříletého brášku Cira ostrým skluzem, za který by si vysloužil červenou kartu.

A Ciro zase ukazuje, že i svíjení se na zemi má od táty dobře nakoukané.

Fotbalový mač u Messiů v obýváku:

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Tunisko zmařilo připravovaný teroristický útok na turistické lokality

Tuniská policie oznámila, že zmařila teroristický útok na turistické lokality v této severoafrické zemi. Uvedlo to tuniské ministerstvo vnitra. Útok podle něj plánovala žena, která přicestovala ze Sýrie, kde obdržela výcvik od teroristických skupin. Nyní je ve vězení, uvedly agentury.

Žena, která měla v úmyslu útočit s použitím výbušného pásu, se podle ministerstva vnitra vrátila ze Sýrie do Tuniska přes Turecko 10. ledna. Akci podle ministerstva plánovala v Sýrii, kde strávila rok a získala výcvik od teroristů.

Tuniské úřady v posledních letech zmařily většinu plánovaných atentátů a na útoky reagovaly efektivněji, píše agentura Reuters s odkazem na západní diplomaty. V listopadu policie v hlavním městě Tunisu postřelila extremistu, který na strážníky zaútočil s nožem a sekáčkem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy