Sparta do Všetat a Stramaccioni místo Kalouska? Sociální sítě se baví na účet letenské mizérie

Sport Sport
26. 10. 2017 8:22
Fotbalová Sparta ve středu večer vypadla i z ligového poháru a vypadá to, že i v této sezoně skončí bez trofeje. Tedy pokud nezkusí Tipsport ligu, nebo zimní pohár ve Všetatech, utahují si fotbaloví fanoušci na sociálních sítích. Na výběr nejlepších reakcí, které zasáhly Twitter a Facebook po porážce s Baníkem 2:3, se můžete podívat níže.
Hodí už se srovnávat Tal ben Chaima a Gino van Kessela?
Hodí už se srovnávat Tal ben Chaima a Gino van Kessela? | Foto: ČTK

Sparta už letos vypadla z Evropské ligy, MOL Cupu a na titul to taky nevypadá. Možná by trochu měla snížit své ambice, myslí si někteří glosátoři.

Podle magazínu CS Fotbal jde mimochodem o nejhorší start Sparty do sezony za hezkou řádku let. 

Což pochopitelně netěší ani sparťanské fanoušky. 

Radost pochopitelně mají u rivalů. 

A terčem vtípků se samozřejmě stal i trenér Sparty Andrea Stramaccioni, kterého mnozí posílají do politiky. 

 

Právě se děje

Aktualizováno před 52 minutami

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy

Kanoista Lukáš Rohan poprvé v kariéře vyhrál závod Světového poháru ve vodním slalomu. V Troji uspěl i s dotykem hned v první brance finálové jízdy.

Kanoistka Tereza Fišerová byla v Praze třetí. Českou olympioničku v Troji porazily Němka Andrea Herzogová a suverénní vítězka Jessica Foxová z Austrálie, jež jako jediná z deseti finalistek projela trať čistě.

Jediná česká finalistka Fišerová se dopustila jednoho dotyku stejně jako Herzogová. Na trať se vydala díky druhému místu v semifinále jako předposlední a musela ještě čekat na výkon Britky Mallory Franklinové. Světová šampionka z roku 2017 si připsala také "šťouch" a skončila čtvrtá se ztrátou 81 setin na českou vicemistryni Evropy.

Gabriela a Martina Satkovy vypadly v semifinále. V následujícím finále kanoistů bude české barvy hájit další olympionik Lukáš Rohan. Vojtěch Heger a Václav Chaloupka do jízd o medaile nepostoupili.

Zdroj: ČTK
Další zprávy