VIDEO Gentleman Zlatan. Unfair přímý kop hrát nechtěl

10. 3. 2013 7:00
Zlatan Ibrahimovic dvěma góly otočil zápas proti Nancy
Díky gólům Zlatana Ibrahimovice narostl náskok PSG před druhým Lyonem na pět bodů | Video: Sport

Praha - Hvězdný kanonýr Zlatan Ibrahimovic byl hlavní hvězdou zápasu Paris St. Germain s Nancy.

Švédský útočník dvěma góly odvrátil hrozbu překvapivé porážky s momentálně nejhorším celkem francouzské ligy.

Lídr tabulky prohrával po gólu Moukandja 0:1, domácí střelec však slepenými góly v 59. a 62. minutě výsledek otočil.

Zajímavým momentem se Ibrahimovic prezentoval také v závěru prvního poločasu. Přestože jsou dobře známy jeho nesportovní výstřelky a vyloučení, tentokrát předvedl gesto fair-play.

Ve 44. minutě dostalo PSG výhodu přímého kopu. Ibrahimovic si myslel, že se tak stalo po nesprávně odpískaném faulu, a tak míč při rozehrání standardní situace vrátil soupeři. Podle opakovaného záběru se však mýlil.