Varadi nadával sobě i Sigmě. Jsme ko*oti, řekl

Adam Sušovský Adam Sušovský
5. 5. 2014 21:00
Útočník Adam Varadi sypal popel na hlavu sobě i spoluhráčům. Sigma Olomouc v souboji o záchranu s Baníkem ztratila náskok 2:0 a zápas prohrála. Teď je zralá na sestup.
Adam Varadi
Adam Varadi | Foto: Lukáš Drštička

Olomouc - Tohle je fotbalová katastrofa. Sigma Olomouc v boji o záchranu ztratila zápas, který snad ani nešlo prohrát. S Baníkem Ostrava vedla po dvaceti minutách 2:0, soupeř navíc už po půlhodině vinou třetího vážného zranění přišel o všechna tři střídání. Přesto se nevzdal.

V nastaveném čase prvního poločasu přišel kontaktní gól, hned po návratu na trávník vyrovnání a definitivní pohromu Olomouce dokonal v nastavení z poslední akce zápasu přesnou ránou o břevno Azevedo.

Sigma prohrála parádně rozehraný zápas 2:3 a je po 27 odehraných kolech na patnácté sestupové příčce. Na čtrnácté Znojmo ztrácí dva body.

"Fiasko, katastrofa. Nerozumím tomu. Když vedeme 2:0, nemůžeme takové utkání prohrát. Jsme koko*i," nadával po utkání sobě i svým spoluhráčům Adam Varadi, útočník Sigmy.

Co se stalo?
To, že jsme dostali tři góly, když vedem 2:0. Asi jsme to psychicky neustáli, ale tohle se přece stávat nemůže. Je to katastrofa.

Podcenili jste to?
Mně se to tak zdálo. Dali jsme dva góly a asi si mysleli, že se to uhraje, že se Baník položí sám. No a bylo to naopak, Baník začal hrát a my se z toho posrali.

Nalomil vás gól do šatny, kterým Baník snížil na 1:2?
No hlavně jsme pak přišli ze šatny a dostali druhý. To byla velká rána, která nás složila. Viděli jste to sami...

Co jste si k tomu řekli?
Že jsme koko*i. A že jsme dostali gól, ale že se nic neděje. Že to Baník otevře a podívejte se, hned ve 47. minutě přijdeme na hřiště a dostaneme gól na 2:2. To nás úplně položilo.

Na konci zápasu to ale ještě bylo otevřené na obě strany. Co vám chybělo?
Kousek. Hráli jsme vabank a měli hru přerušit na půlce, oni ale šli dál a dali nám gól. Byla to chyba.