Ty k***t, řekl Weiss novináři. Zaplatí čtvrt milionu

ČTK Tomáš  Kubánek ČTK, Tomáš Kubánek
13. 10. 2011 18:19
VIDEO: Slovenský trenér neudržel na tiskovce nervy
Pro Vladimíra Weisse to není první konflikt
Pro Vladimíra Weisse to není první konflikt | Foto: Reuters

Bratislava - Trenér slovenské fotbalové reprezentace Vladimír Weiss dostal pokutu 10.000 eur (téměř 250.000 korun) za vulgární urážku novináře po kvalifikačním zápasem s Ruskem.

Po porážce 0:1, která připravila účastníky loňského mistrovství světa definitivně o šanci postoupit na Euro 2012, neunesl Weiss na tiskové konferenci dotaz, zda bude následující utkání s Makedonií jeho posledním duelem ve funkci.

Při odchodu z místnosti žurnalistu počastoval výhrůžkou a neslušným výrazem: "Ešte mám dva roky zmluvu, ešte sa so mnou potrápiš, Ty k...t!".

Čtěte také:
Černá Hora! Česko čeká v baráži lehčí váha z Balkánu
Hübschman má třízápasový trest, v baráži si nezahraje
Bílek o Černé Hoře: Sehnat DVD a nedostat doma gól

"Trenér Weiss neadekvátně a neprofesionálně zareagoval na legitimní otázku redaktora portálu futbalportal.sk. Při odchodu z tiskové konference vulgárně urazil uvedeného redaktora, svým chováním dehonestoval reprezentaci, Slovenský fotbalový svaz i samu pozici reprezentačního trenéra," uvedl dnes v prohlášení fotbalový svaz.

Kouče, jenž měl konflikty s novináři už dříve, zároveň upozornil, že podobné chování už nebude tolerovat a jde o poslední varování.

Na zmíněnou tiskovku se podívejte ZDE:

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy