Sparta uctila Srníčka: Potlesk ve stoje, pak jasná výhra nad Boleslaví

Prohlédněte si fotografie ze zápasu 18. kola Synot ligy, v němž fotbalisté Sparty symbolicky na počest zesnulého Pavla Srníčka porazili Mladou Boleslav 2:0.
Dnešní zápas na Letné byl totiž věnován památce trenéra brankářů domácího klubu a české fotbalové hvězdě.
Srníček zemřel na konci loňského roku na následky srdečního kolapsu.
Sparťané nastupovali na hřiště ruku v ruce s malými fotbalisty Boleslavi.
Před zápasem byla Pavlu Srníčkovi věnována minuta ticha, kterou fanoušci na Letné celou protleskali.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Milan Kammermayer, Sport
21. 2. 2016 20:06
Prohlédněte si fotografie ze zápasu 18. kola Synot ligy, v němž fotbalisté Sparty symbolicky na počest zesnulého Pavla Srníčka porazili Mladou Boleslav 2:0.

Více o fotbalové Synot lize čtěte ZDE

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Chorvatské volby do parlamentu skončily, vítězem je zřejmě vládní HDZ

Hlasování v sobotních parlamentních volbách v Chorvatsku skončilo. Podle průzkumu státní televize mezi voliči opouštějícími volební místnosti zvítězilo vládní Chorvatské demokratické společenství (HDZ), které by mělo získat 61 z celkových 151 křesel. Opoziční Sociálnědemokratické straně (SDP) a jejím menším spojencům by mělo připadnout 44 křesel, napsala agentura Reuters.

Na třetím místě podle průzkumu skončilo euroskeptické Vlastenecké hnutí (DP), které by v parlamentu mělo získat 16 zástupců.

Mnoho analytiků se podle Reuters domnívá, že koalici budou nakonec muset sestavovat obě nejsilnější strany, protože vytvořit stabilní vládu s menšími partnery jako DP by bylo obtížné. Vůdci obou velkých stran ale doposud možnost velké koalice odmítali.

Další zprávy