Sparta pořád nevzdala Rosického. Prohlédněte si nové tváře

Fotbalová Sparta po prohraném mistrovském dostihu s Plzní obměňuje kádr, stále se ještě nevzdala myšlenky na příchod Tomáše Rosického
Sparťanský kouč Zdeněk Ščasný ví na začátku přípravy na novou sezonu, že jisté má zatím čtyři úplně nové posily. Další hráči se vracejí z hostování, včetně Josefa Hušbauera z Cagliari. A jiní jsou ve Spartě zatím jen na testech.
Ze svého působení v Teplicích trenér Ščasný dobře zná Francise Litsingiho. Tomu na severu Čech skončila smlouva. Reprezentant Konga zatím v Synot lize nastřílel 27 gólů. Ščasný u něj oceňuje jeho univerzálnost, tedy schopnost hrát hned na několika místech v sestavě.
Místo pravého obránce, které se uvolnilo po odchodu Pavla Kadeřábka by měl zaujmout 29letý Němec Markus Steinhöfer. Jak se zmínil, Spartu mu doporučil Radek Kováč, se kterým se zná z Basileje.
V přepočtu 18 milionů korun měl údajně stát hrotový útočník Kehind Fatai z Nigérie.  Je mu 25 let, v Astře Giurgiu dal v uplynulé sezoně v 21 ligových zápasech 7 gólů a na Spartě dostal smlouvu na tři roky.
Foto: Milan Kammermayer
Luděk Mádl Luděk Mádl
Aktualizováno 22. 6. 2015 14:42
Fotbalová Sparta po prohraném mistrovském dostihu s Plzní obměňuje kádr, stále se ještě nevzdala myšlenky na příchod Tomáše Rosického

Více o fotbalové Spartě čtěte ZDE

 

Právě se děje

Další zprávy