PSG remizoval. Ibrahimovič dal dva góly i zpackal penaltu

8. 8. 2014 22:41
Fotbalisté Paris St. Germain začali cestu za ziskem třetího domácího titulu v řadě remízou 2:2 v Remeši.
Zlatan Ibrahimovič dává gól do sítě Remeše.
Zlatan Ibrahimovič dává gól do sítě Remeše. | Foto: Reuters

Remeš - Fotbalisté Paris St. Germain začali cestu za ziskem třetího domácího titulu v řadě remízou 2:2 v Remeši. Oba góly dal jedenáctému celku minulého ročníku francouzské ligy hvězdný útočník Zlatan Ibrahimovič, který ale také neproměnil penaltu.

Švédský kanonýr otevřel skóre už v sedmé minutě střelou mezi nohy brankáře. Ještě důrazněji mohl za obhajobou suverénního vítězství ve střelecké tabulce Ligue 1 vykročit už dvanáct minut nato, při pokutovém kopu ale vystihl směr jeho střely haitský gólman Johnny Placide.

Remeši se pak ještě do přestávky podařilo díky trefám Prince Oniangua a Antoina Devauxe skóre otočit, v 62. minutě však Ibrahimovic srovnal, když do branky zapadl jeho centr z úhlu na spoluhráče z útoku Cavaniho.

Další z favoritů Monako vstoupí do soutěže v neděli duelem proti Lorientu.

Francouzská fotbalová liga - 1. kolo:

Remeš - Paris St. Germain 2:2 (22. Oniangue, 35. Devaux - 7. a 62. Ibrahimovič).