Neymar hrál v karanténě plážový volejbal. Izolaci prý neporušil

ČTK ČTK
30. 3. 2020 13:05
Brazilský fotbalista Neymar odmítl, že by po návratu do vlasti nedodržoval nařízenou izolaci.
View this post on Instagram

⚽️👊🏽

A post shared by ene10ta Érre 🇧🇷 👻 neymarjr (@neymarjr) on

Osmadvacetiletý hvězdný útočník Paris St. Germain vzbudil rozruch dvěma fotkami na Instagramu, na nichž je vidět s několika přáteli na hřišti pro plážový volejbal. Podle hráčova mediálního týmu šlo o osoby, které Neymara doprovázely na cestě z Francie do Brazílie a jsou s ním v karanténě.

Neymar po přerušení francouzské ligy odjel do vlasti a stejně jako všichni lidé, kteří přicestovali ze zahraničí, musel do karantény. "Je úplně izolován a pouze s lidmi, kteří s ním cestovali z Francie. Nepřijímal žádné návštěvy, výjimkou byl jeho syn Davi Lucca," uvedli v tiskové zprávě Neymarovi zástupci.

Mezitím se na sociální síti objevila další fotografie, na které je Neymar vidět sám v růžových šortkách na kurtu pro plážový volejbal. Podle jeho mediálního týmu se kontroverzní útočník, jenž má za sebou několik skandálů, v Brazílii individuálně připravuje pod vedením osobního trenéra.

 

Právě se děje

před 42 minutami

V Praze začíná výluka na trase metra C mezi stanicemi Pražského povstání a Hlavní nádraží

Dnes začíná výluka na trase metra C mezi stanicemi Pražského povstání a Hlavní nádraží, výluka potrvá do neděle 12. července. Důvodem je výměna dřevěných pražců mezi stanicemi I. P. Pavlova a Muzeum za betonové. Místo metra budou jezdit náhradní autobusy. 

Přes den budou v době výluky jezdit autobusy XC na trase mezi stanicemi Pražského povstání a Hlavní nádraží s intervalem jedné až dvou minut. Uzavřen bude také přestup mezi linkami C a A na Muzeu. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy