Nejčastější výsledek 2:1, celkem 96 gólů. V zápasech Slavie s Plzní se fanoušci nenudí

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
1. 3. 2017 6:31
Podívejte se na srovnání fotbalové Slavie a Plzně před jejich vzájemným nedělním střetnutím ve šlágru 19. kola nejvyšší české soutěže.
Česká liga: Plzeň - Slavia: Jiří Bílek, Marek Bakoš
Česká liga: Plzeň - Slavia: Jiří Bílek, Marek Bakoš | Foto: Tomáš Liška

Vzájemné zápasy Slavia - Plzeň

Celková bilance: 17:11

Posledních pět zápasů:

Podzim 2016: výsledek 1:3

Slavia sice v Plzni brzy vedla, ale Západočeši po přestávce spustili gólovou smršť, která pak stála místo trenéra hostů Dušana Uhrina mladšího.

Jaro 2016: výsledek 5:0

Plzeň prožívala mistrovskou kocovinu v plné parádě. Dávno jistý šampion nestíhal útokům sešívaných a dostal pořádný výprask. Vedení západočeského klubu pak dalo hráčům pokutu.

Podzim 2015: výsledek 1:2

První ligové kolo zvládla lépe Viktoria. V závěru ještě zdramatizoval zápas Milan Škoda, ale už bylo pozdě na nějakou stíhací jízdu.

Jaro 2015: výsledek 0:1

Dlouho byl stav vyrovnaný, ale v 72. minutě rozhodl o třech bodech pro Plzeň Jan Holenda.

Podzim 2014: výsledek 1:0

Na začátku sezony to bylo obráceně, v druhém poločase vystřelil Slavii výhru Jaromír Zmrhal.