Na Maltu bude vyprodáno, hlásí Štruncovy sady

Sport Sport
10. 10. 2012 15:30
Český tým bude mít v domácím utkání proti Maltě, jež se hraje na stadionu Plzně, podporu vyprodaných tribun. Dokáže ji využít?
Čeští fanoušci mají o reprezentaci stále zájem.
Čeští fanoušci mají o reprezentaci stále zájem. | Foto: Eduard Erben

Praha - I přes 378 minut trvající střeleckou impotenci české fotbalové reprezentace si výběr Michala Bílka na nezájem fanoušků stěžovat nemůže.

Podle středečního vyjádření mluvčího reprezentace Jaroslava Koláře je totiž páteční utkání ve Štruncových sadech proti Maltě již takřka vyprodáno. Do ochozů domácího stánku Viktorie Plzeň se vejde na 11 700 diváků.

Na úterní duel s Bulharskem, jenž se odehraje na Letné, však ještě zbývá zhruba šest a půl tisíce lístků z kapacity více než 19 700 sedadel. Do prodeje jich šlo kolem 8000, další sedačky obsadí sponzoři. Jiné lístky využil svaz pro vlastní potřebu.

Lístky budou i v den zápasu

Vstupenky na Bulharsko se budou na pokladnách letenského stadionu prodávat výjimečně dokonce i v den zápasu, neboť FIFA dala české Fotbalové asociaci výjimku z pravidla, že v den utkání se na stadionu vstupenky již neprodávají.

Zástupci FAČR také dnes na tiskové konferenci po jednání výkonného výboru oznámili, že do budoucna plánují vlastní systém distribuce vstupenek na zápasy národního týmu.

Křetínského taška je stále zavřená

Téma "Křetínského tašky" odmítli Miroslav Pelta a spol. komentovat jakkoli blíže než doposud.

"Rozhodl jsem se, že nic neprozradím ani směrem k dalším členům výkonného výboru, a ohledně toho bodu diskuse nebyla," řekl Pelta na tiskové konferenci.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Další zprávy