reklama
 
 

Mladá Boleslav získala z Teplic juniorského reprezentanta Takácse

4. 1. 2016 12:23
Vytáhlý defenzivní univerzál přestoupil z Teplic, na podzim přitom hostoval v druholigovém Sokolově. Dnes se již zapojil s novým týmem do přípravy.

Mladá Boleslav - Po Lukáši Pauschekovi a Tomáši Přikrylovi posílil fotbalisty Mladé Boleslavi také mládežnický reprezentant Ladislav Takács. Vytáhlý defenzivní univerzál přestoupil z Teplic, na podzim přitom hostoval v druholigovém Sokolově. Dnes se již zapojil s novým týmem do přípravy.

Devatenáctiletý Takács má na kontě už 25 ligových startů, v dresu Teplic debutoval už v sedmnácti letech. Vybojoval si i nominaci na mistrovství Evropy hráčů do 21 let. V létě se však nevešel do užšího teplického kádru a byl poslán pravidelně hrát do Sokolova.

"Před vánočními svátky za námi přišel se svým agentem, že již nechce v Teplicích pokračovat, což nás překvapilo," řekl sportovní ředitel Teplic Jan Skýpala pro klubový web.

"Rozhodnutí Laca Takácse nás mrzí, ale fungujeme jako klub, který nebude držet hráče, kteří nechtějí oblékat teplický dres. Jednání s Mladou Boleslaví probíhala delší dobu a k dohodě došlo až po Novém roce, kdy se Mladá Boleslav rozhodla splnit finanční požadavky," dodal Skýpala.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

autor: ČTK | 4. 1. 2016 12:23

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama