Milán navázal na triumf s Juventusem a otočil duel s Catanii

30. 11. 2012 23:00
Fotbalisté AC Milán uspěli v Catanii 3:1 a poprvé v sezoně vyhráli dva zápasy za sebou.
Fotbalisté AC Milan se poprvé v sezoně italské ligy radují ze dvou vítězství za sebou. | Foto: Reuters

Řím - Fotbalisté AC Milán poprvé v sezoně vyhráli dvě utkání za sebou. Po minulém triumfu nad vedoucím Juventusem ale museli v Catanii otáčet zápas.

V předehrávce 15. kola italské Serie A nakonec soupeře udolali 3:1 a posunuli se v neúplné tabulce na sedmé místo.

Milán přitom na Sicílii prohrával po prvním poločase 1:0, ve 49. minutě se ale nechal vyloučit domácí Barrientos a milán dvěma góly během tří minut bleskurychle otočil zápas.

V 53. minutě srovnal El Shaarawy a o tři minuty později přidal vítěznou branku Boateng. Trium v závěru potvrdil ještě jedním gólem El Shaarawy.