VIDEO Messi zase řádil. Osasuně znechutil fotbal čtyřmi góly

Sport Sport
27. 1. 2013 22:00
Lionel Messi ve španělské lize zase řádil. Nezastavitelný útočník si tentokrát vyšlápl na Osasunu, které znechutil výjezd na Nou Camp čtyřmi góly.
Podívejte se, jak Lionel Messi čtyřmi góly potupil ve španělské lize Osasunu. | Video: Youtube.com

Barcelona - Lionel Messi je i na začátku nového roku k nezastavení. V neděli večer nasázel bezradnému soupeři hned čtyři góly a jeho Barcelona vyhrála nad Osasunou 5:1.

Messi se trefil v jedenáctém ligovém zápase za sebou a překonal šestnáct let starý rekord Brazilce Ronalda.

Na všechny čtyři kousky argentinského fotbalového genia se podívejte v našem videu.

Messi otevřel skóre zápasu už v 11. minutě, když si drze vychutnal gólmana. Další gól přidal z penalty a bezradného soupeře, který po půlhodině hry hrál v deseti, srazil dalšími dvěma góly ve druhém poločase.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Do České republiky vjela přes hraniční přechod u Břeclavi první vozidla amerického vojenského konvoje, který se vrací ze cvičení NATO v Maďarsku.

před 1 hodinou

Babiš se má podle soudu omluvit za své výroky senátorovi Wagenknechtovi

Premiér Andrej Babiš (ANO) se má omluvit senátorovi Lukáši Wagenknechtovi (za Piráty) za výroky, že je psychopat, udavač a připravil ČR o 800 milionů korun, rozhodl v pátek Okresní soud Praha-západ. Wagenknecht, který byl náměstkem, když Babiš vedl ministerstvo financí, to uvedl na twitteru. Premiér si za svými výroky stojí a plánuje se odvolat, sdělil ČTK v textové zprávě.

Soud vyhověl žalobě na ochranu osobnosti, Babiš je povinen písemnou omluvu zaslat do tří dnů poté, co rozsudek nabude právní moci, uvedl Wagenknecht. Jeho asistentka Karolína Žďárská řekla ČTK, že písemné vyhotovení rozsudku by mělo být k dispozici do dvou týdnů. "Zatím nemáme písemné vyhotovení, takže neznáme argumenty soudu, ale za svými výroky si stojím, budu se odvolávat," reagoval Babiš.

Wagenknecht byl prvním náměstkem ministra financí od února 2014 do června 2015, kdy ho Babiš odvolal podle pozdějšího Wagenknechtova vyjádření bez udání důvodu. Wagenknecht se před tím dostal do sporu s tehdejší ministryní pro místní rozvoj Karlou Šlechtovou (za ANO), když jeho auditorský tým našel chyby v tendru na monitorovací systém evropských fondů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy