Limberského malér graduje: od nehody v opilosti po trestní stíhání

Připomeňte si s námi kauzu opilecké havárie Davida Limberského, která může reprezentačního obránce z Plzně dostat až do vězení.
Vyšetřovatelé teď dostali posudek, jenž ukázal, že dvaatřicetiletý reprezentační obránce měl při autonehodě v krvi přes jedno promile alkoholu, ...
... takže se dopustil trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.
A za to mu v případě odsouzení hrozí až tři roky vězení.
Limberský v noci na 10. září naboural v Praze na Smíchově přímo před zraky policejní hlídky.
Foto: Milan Kammermayer
Sport Sport
4. 12. 2015 12:19
Připomeňte si s námi kauzu opilecké havárie Davida Limberského, která může reprezentačního obránce z Plzně dostat až do vězení.
 

Právě se děje

před 35 minutami

Útočník s nožem na jihovýchodě Francie zabil dva lidi, dalších sedm zranil

Dva lidi dnes zabil útočník s nožem na jihovýchodě Francie. Dalších sedm osob je zraněno, z toho nejméně jedna je ve vážném stavu. Informuje o tom agentura AFP s odvoláním na zdroje blízké vyšetřování. Podezřelým z útoku je 33letý muž, který by zadržen. Motiv jeho činu je zatím neznámý.

Útočník podle zdrojů zaútočil dnes ráno ve městě Romans-sur-Isère v jednom z místních obchodů a před ním, kde stáli ve frontě zákazníci.

Podle místních médií je zadržený súdánský občan, který žádal ve Francii o azyl. Policie ho zadržela na místě. Případ zkoumá také francouzské zastupitelství pro boj s terorismem, podle některých zdrojů muž údajně při útoku křičel Alláhu akbar (arabsky Bůh je veliký).

Zdroj: ČTK
Další zprávy